Kuzgun Dizisinin ” Kuzgun”u Barış Arduç Kimdir?

Barış Arduç Kimdir ?

Kiralık Aşk ” dizisi ile genç kızların gönüllerini feth eden ” Barış Arduç ” şimdilerde Star Tv ‘de yayınlanan ” Kuzgun ” dizisi ile bir kez daha gönülleri feth etmeye devam ediyor. Dizisinin başrol oyuncularından olan sevgili Barış Arduç’u biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz ?

Barış Arduç ( Kuzgun ) Kimdir ?

Takvimler 9 Ekim 1987 ‘yi gösterdiğinde Barış Arduç , İsviçre’nin Scherzingen şehrinde ailenin ikinci çocuğu olarak gözlerini dünyaya açtı.

barış arduç kaç yaşındaOnur adında abisi ve Mert adında da bir kardeşi var. Kısa bir süre sonra ailesi ile birlikte Türkiye’ye kesin dönüş yaptılar. Artık Barış için eğitim vakti gelmişti. İlkokulu ve orta öğretimi tamamladıktan sonra, kendisinde ileride oyunculuk kariyerinde büyük etkisi olacak olan Tiyatro Sanatçı Ayla Algan ile tanışarak profesyonel olarak oyunculuk yolunda emin adımlarla yürümeye başladı.

barış arduç kimdirYakışıklı ve karizmatik oyuncu Barış Arduç, sporla da oldukça içli dışlı olduğunu söyleyebiliriz. Şöyle bir uğraştığı spor dallarına bakacak olursak, şu spor dallarını sayabiliriz. Futbol – basketbol- hentbol- yüzme – dalgıçlık.

Barış Arduç’un Rol Aldığı Diziler ve Filmler

barış arduç (kuzgun) fotolarıKüçük Hanımefendi – Dinle Sevgili – Pis Yedili – Benim İçin Üzülme – Bugünün Saraylısı – Racon: Ailem – Kiralık Aşk – Kuzgun

barış arduç nereliDeliha – Mutluluk Zamanı 

barış arduç yaş

star tv kuzgun barış arduç

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?