La Casa de Papel Ekibinden KoronaVirüs Galası

La Casa de Papel 4. Sezon Yayında

Netflix ‘in fenomen dizileri arasında yer alan La Casa de Papel ‘in büyük bir merakla beklenen 4. Sezonu 3 Nisan günü yayınlandı.

Geride bıraktığı 3 sezonu başarı bir şekilde bitiren La Casa de Papel başarısını 4. Sezonda sürdürülmesi bekleniyor. Büyük bir kesim tarafından merakla beklenen fenomen dizinin  üç sezonunu kısaca bir hatırlayalım. 4. Sezonda Álvaro Morte ( Profesör ), Úrsula Corberó  ( Tokyo ) , Jaime Lorente ( Denver ), Esther Acebo ( Estocolmo ) , Miguel Herrán ( Rio ) , Itziar Ituño (Raquel Murillo)  gibi isimler bu sezonda kadroda yer alıyor. 2. sezonda ölen, 3. sezonda tekrar karşımıza çıkan Berlin karakteri ve 3. sezonun sonunda vurulan Nairobi de 4. sezonda oyuncu kadrosunda görmekteyiz.

La Casa de Papel 4. Sezonunun Galasını İnternet Üzerinden Yaptı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronovirüs salgını nedeni ile La Casa de Papel 4. Sezon için özel bir davet düzenlemedi. Tabi ekip için bu , kutlamalara engel değildi. Dizinin sevilen oyuncuları internet üzerinde bir araya geldiler.

Sevilen dizinin oyuncu kadrosu yeni sezon için online yaptıkları kutlamanın sonunda hep birlikte Bella Ciao şarkısını seslendirerek sevenlerinde de yüzlerini güldürdüler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?