3 Anti-Stress Güzellik Ürünü

Küresel pandeminin yaşadığı bu dönemde evde kalmak zorunda kaldığımız için ara ara anksiyete ve stres sükse yapmaktadır. Stresten uzaklaşıp, rahatlamak için evde kendimize göre aktiviteler yapmaktayız. Bu aktivitelerin yanı sıra stresten uzaklaşıp, kendimizi daha iyi hissetmek adına anti stres özelliğine sahip güzellik ürünlerinden yararlanabiliriz.

Bir taraftan cildimizi rahatlatmak bir taraftan da zihnimizi de rahatlatmak adına ferahlatıcı spreyler, bitkisel ve aromatik yağlar ve bizi rahatlatacak kremlerden yararlanabiliriz. Bugünlerde uykusuzluk problemi yaşıyorsanız, kendinizi stres altında hissediyorsanız ve modunuzun düştüğünü düşünüyorsanız, birazdan paylaşacağımız güzellik ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Hydra Zen Anti-Stress Cream – lancôme

cildi rahatlatan nemlendirici krem hydra zen

Cildinizi neme kavuşturur. Pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olursunuz. Hem cilt tonunuzu eşitler hem de daha ışıltı bir görünüme kavuşur.

Yaşadığımız çevreden ve duygusal nedenlerden dolayı cildimiz  nemini kaybedip, rahatsız edici bir görünüme kavuşabiliyor. Bu olumsuz görünümü ortadan kaldırmak adına  Lancôme, Hydra Zen nemlendirici kremi geliştirmiş. Hydra Zen, 24 saat cildinizi nemlendirerek ve cildinizde stresten oluşan işaretlere karşı korumaya yardımcı olur.

Pembe Kuvars Yüz Masaj Aleti

yüz masaj aleti the sim co

Pembe kuvars ile tüm cildinizin kristallerini serinletebilirsiniz. Yatıştırıcı gücüyle de yüzünüzü canlandırabilirsiniz.

Parlak ve sağlıklı bir cilt için dolaşım oldukça önemlidir. Bir taraftan yüz kaslarındaki gerginliği serbest bırakmak için bir taraftan şişkinlikleri gidermek, bir taraftan da göz altı torbalarının görünümünü azaltmak adına cildi soğutmak gerek. Tüm bunları yapmak için ve cildinizi canlandırmak için pembe kuvars yüz masaj aleti ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

Moodpatch Happy Place – Aromaterapi Jel Göz Maskesi

yüz masaj aleti the sim co

Yaratıcılığı, pozitif enerjisi ile sizleri güzel bir uykuya davet eden aromaterapi jel göz maskesinin formülünde  narenciye ve çiçeklerinin doğal yapraklarından ve uçucu yağlar bulunmaktadır. Antioksidan bakımından oldukça zengin olan ebegümeci, yumuşatıcı özelliğe sahip Hindistan cevizi özü ve lotus çiçeği cildinizin şahane bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?