Machka 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Gördünüz mü ?

Geçmişten günümüze uzanan ışıltısıyla yeni sezon Machka sonbahar/kış koleksiyonu sizler için mercek altına aldık.

Geçtiğimiz günlerde yeni koleksiyonu gün yüzüne çıkaran Machka, zarif ve sofistik çizgileriyle ve modern ihtişamıyla yine göz dolduruyor.

Mevsim geçişleri yaşadığımız şu günlerde sizlerde Machka ışıltısı ile eşsiz kombinler oluşturabilirsiniz.

Sonbahar – Kış 2022/23 Koleksiyonu Machka

Koleksiyona şöyle bir göz alıcı göz ile baktığımızda mevsim geçişi yaşadığımız bugünlerde zahmetsiz aynı zamanda dikkat çekici silüetlerin yer aldığını görmekteyiz.

Göze çarpan ayrıntılar arasında ince el işçiliğine hakim olan detaylar, oldukça göz kamaştırıyor. Kumaşa işlenen zarif dokunuşlar gözlerimizi kamaştırırken, feminen çizgisiyle de ruhumuza ince bir dokunuş yapmakta.

Konun girişinde bahsettiğimiz gibi Machka, bu yeni koleksiyonunda geçmişten günümüze uzanan modern ışıltılara yer vermiş.

Zamansız trendlere yeni bir bakış açısı kazandıran bu yeni koleksiyonda göze çarpan diğer bir ayrıntı olarak şunu rahatlıkla paylaşabiliriz. Etkileyici tavra karşı duran romantik ve floral siluetler ve geometrik formlu dokular.

Kök salmış mirasının yanı sıra klasik ruhu ile elbise ve bluzlarda kullanılan fiyonklar, boncuk işlemeleri ve bel hattına vurgu yapan zarif detaylar bu koleksiyonda göze çarpan diğer bir ayrıntı.

Sizlerle hemen son bir detay daha paylaşıp, 2022-23 Sonbahar- kış koleksiyondan seçmiş olduğumuz Machka ürünlerini arasından seçmiş olduğumuz galeriyle baş başa bırakıyoruz.

Machka 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu daha yakından incelemek isterseniz size en yakın mağazasına uğrayabilirsiniz. Dilerseniz de https://www.machka.com.tr/ ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?