Selülitten Kurtulmanın En Etkili 3 Yolu !

Güzellik rutinize ekleyecek bu uygulamalarla selülitlerinize elveda diyeceksiniz ! Daha sıkı, daha pürüzsüz güzel bir görünüme sahip olmak için birazdan paylaşacağımız önerilere kulak vermenizi tavsiye ederiz.

Sevgili canlar, ayrıntıya geçmeden önce birkaç önemli hatırlamada bulunmak istiyoruz. Birazdan paylaşacağımız önerileri günlük bakım rutinize ekleyin. Her gün düzenli bir şekilde bu uygulamaları yaptığınız taktirde istediğiniz o pürüzsüz, sıkı ve parlak bir görünüm elde edeceksiniz. Altını çizerek söylüyoruz, bu zorlu süreçte oldukça sabırlı olmalısınız. Sabırlı olup, düzenli bir şekilde bunları yaptığınızda sonuca size bile inanamayacaksınız ! ? Sizi daha fazla bekletmeden hemen konuya hızlı bir şekilde giriş yapıyoruz.

Selülitten Kurtulmak İçin Keselenin

Bir taraftan vücudunuzdaki ölü hücreleri arındırmak, bir taraftan da kan dolaşımını hızlandırmak için duş esnasında vücudunuzu ipek kese ile keseleyin. Daha etkili ve kısa sürede sonuca varmak için her sabah ve akşam ipek kese ile masaj yaparak keseleyebilirsiniz.

Selülitten Kurtaran 3 Baharat Formülü

Canlar, şimdi sizlere sadece üç baharat ile selülitten kurtulmanın formülünü veriyoruz. Kağıt, kalem hazır mı ? Bu baharatlar hangileri mi, hemen söyleyelim. Birçoğunuzun da tahmin ettiği üzere tarçın, zencefil ve zerdeçal. Hem daha güzel görünmemizi sağlayacak, hem de forma girmemizi sağlayacak formülü hemen sizler ile paylaşalım.

Gerekli Malzemeler ;

✍ 1 çay kaşığı toz tarçın

✍ 1 çay kaşığı toz zencefil

✍ 1 çay kaşığı toz zerdeçal

✍ 5 yemek kaşığı yoğurt

Hazırlanışı ;

? Tüm malzemeleri bir kasenin içinde buluşturuyoruz. Sonra bir güzel karıştırıyoruz.

? Hazırlamış olduğumuz bu baharatlı yoğurdu ister aç ister tok karnına bir güzel afiyetle yiyoruz. Hafta da 2 kere tüketiyoruz.

? Günde 3 litre su içmeyi de ihmal etmiyoruz.

Sevdiğiniz Bir Spora Başlamanın Tam Zamanı

Selülitleri yok etmek için harekette geçme zamanı ! Hiç vakit kaybetmeden hem ruhunuza, hem de bedeninize iyi gelecek bir spor dalı seçerek hemen hareket etmeye başlayın. Bu konuda bizim önerimizi soracak olursanız, hem bizi formda olmamızı sağlayacak, hem de sıkılaşmamızı sağlayacak şu sporlardan birini seçebilirsiniz. Pilates, fitness, yürüme, koşu, yüzme, zumba

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?