Moda Tasarımcısı Gülnur Güneş Yiğit Doğan Çelik İle Evlendi

Moda Tasarımcısı Gülnur Güneş, İş İnsanı Yiğit Doğan Çelik İle Evlendi

Düğüne Ünlü Akını ! Moda Tasarımcı Gülnur Güneş ve İş İnsanı Yiğit Doğan Çelik çiftin düğün törenine birçok ünlü davette katıldı. Davette katılan ünlüler arasında ;

Revna – Yıldırım Demirören , Reyhan – Cemal Kalyoncu , Hatice – Burak Sağyaşar , Selda – Mehmet Topal , Hilal Özdemir – Volkan Babacan , Mihriban – Osman Müftüoğlu , Pınar – Tarkan Tevetoğlu , Işıl – Rüştü Reçber , Eromi – Amir Çiçek , Gizem – Hakan Hatipoğlu , İpek Acar – Alper Kömürcü , Susanne – Sefa Derebey , Gözde – Kamil Ager , Selen Gürgüzel – Hamdi Alkan , Aslı Hüner – Savaş Yurtsever , Alara Koçibey , Nihat Özdemir , Ahmet Güneştekin , Emel Müftüoğlu , Çağla Şıkel , Özge Ulusoy , Zehra Çilingiloğlu , Şeyma Subaşı , Hakan Akkaya , Derya Uluğ , Aleyna Tilki , Simay Uras , Asil Gök

gülnur güneş evlendi

Moda tasarımcısı Gülnur Güneş , bir otelde düzenlenen törende hayatını İş İnsanı Yiğit Doğan Çelik ile birleştirdi. Görkemli bir düğün ile dünya evine giren genç çiftlerin bu mutlu gününde aileleri, yakın çevreleri, dostları ve arkadaşları yanındaydılar.

Çiçeği burnunda yeni çiftin düğününe yakınların ve davetlilerin yanı sıra birçok ünlüde düğüne akın etti diyebiliriz. Bu ünlüler arasında Mega Star Tarkan‘da yer aldı. Bu mutlu gecede Ebru Gündeş ‘te sahne aldı.

Düğünden objektiflerimize yansıyan kareler arasında Gelin Hanım Gülnur Güneş , kendi düğünü için birbirinden özel göz kamaştıran kendi tasarımı olan 3 gelinlik giydi. Damat Bey Yiğit Doğan Çelik’in smokini ise özel dikimdi.

Gülnur & Yiğit Doğan çiftin nikahını Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin kıyarken, gelin hanım nikah şahitleri Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu , AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik , İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İş Adamı Cemal Kalyoncu olurken , damat beyin nikah şahidi ise damat beyin nikah şahitleri ise ; İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin , Murat Genç, Ankara Milletvekili Servet Ünsal , İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?