Yabancı Ünlüler Karantina Günlerini Nasıl Geçiriyor ?

Yabancı Ünlüler ve Karantina Günleri

Tüm dünyayı etkisi altına alan karantina günlerinde birçok ünlünün farklı yönlerine tanık olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Farklı yönlerine tanıklık ettiğimiz ünlülerin yaşadıklarından yola çıkarak şöyle bir sonuca varabiliriz. Karantina sürecinde hepimiz hemen hemen birbirimize yakın hayatlar yaşıyoruz.

Bu süreci Avrupa ve Amerika’daki ünlülerin nasıl geçirdiklerini incelediğimizde genel olarak 4 grup karşımıza çıkmakta.

✔ Para ve şöhretlerini yardım için kullanıyorlar

✔ Çılgınca spor ve bakım yapanlar

✔ Sosyal medya hesaplarında makyajsız hallerini paylaşanlar

✔ Milyon dolarlık malikanesinde hala mutsuz olanlar

İşte bazı yabancı ünlülerin karantina günlerinde yaptıklar.

Angelina Jolie

karantinalı günlerde ünlülerin paylaşımları angelina jolie

Hayırseverliği ile bilinen dünyaca ünlü oyuncu sevgili Angeline Jolie , kişisel olarak 1 milyon dolar bağış yapmış. Bağışını Amerika da faaliyet gösteren ” No Kid Hungry ” adlı sivil toplum kuruluşu tüm ülke genelinde düşük aile gelirli çocuklarına yemek dağıtmak için faaliyet göstermekte.

Rihanna

Dünyaca sevilen ünlü şarkıcı Rihanna, kendi kurmuş olduğu Clara Lionel Foundation ( CLF ) adlı kuruluşu ile Amerika genelinde ve diğer ülkelere toplam 5 milyon Amerikan doları bağışta bulundu. Yapmış olduğu bu bağış, aş evlerine, sağlık çalışanlarına ve Covid – 19 aşısı için araştırma fonuna dağıtılacak.

Madonna

Dünya starları arasında yer alan Madonna, kendisini spora ve dansa veren ünlüler arasında yer almakta. Karantinanın başladığı günden itibaren sosyal medya hesabında çocukları ile birlikte evde geçirdikleri anları paylaşıyor. Paylaşımlarında bol bol akrobasi, çocukların üçlü dans gösterilerin yer aldığı videolar yer alıyor.

Jessica Alba

Karantina sürecinde evde çocukları ile birlikte spor yapıp, sosyal hesabı üzerinden paylaşan diğer bir ünlü ise güzel oyuncu Jessica Alba. Bu arada güzel oyuncunun makyajsız doğal güzelliği de herkes tarafından çok beğeniliyor.

Shakira

shakira doğal hali

Son olarak birde sevgili Shakira ‘nın neler paylaştığına bir göz atalım. Evdeki doğal hallerini paylaşan Shakira, oldukça etkileyici olduğunu bir kez daha gösterdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?