Netflix’te Eylül’de Neler Seyredeceğiz ?

Eylül’den Netflix’de neler var, diye merak edenler için Netflix Eylül programını açıklıyoruz.

Heyecan dolu yeni filmleri, yeni sezonunu beklediğimiz diziler, merak uyandıran yepyeni belgesellerle dopdolu bir Eylül programı Netflix’de sizleri bekliyor.

Bu ay en çok beklenen belgeseller arasında sevgili İmparator Fatih Terim, hayatını anlatan Terim belgeseli var. Hemen hatırlatalım ; Terim belgeseli 15 Eylül’de Netflix ekranlarında sevenleri ile buluşacak. Bu ay başka neler seyredeceğiz, gelin bir göz atalım.

netflix eylül programı

Başrollerini sevgili Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı altında Özcan Alper’in imzası bulunan Âşıklar Bayramı filmi 2 Eylül’de yayında olacak.

Netflix Eylül Dizileri

Netflix Film : Aşıklar Bayramı 2 Eylül’de Yayında

aşıklar bayramı netflix film

Tanınmış bir halk ozanı olan Heves Ali ve avukat oğlu Yusuf’un pişmanlık, öfke, merak ve 25 yıllık hasretle dolu hikayesi… Kemal Varol’un aynı adlı romanından uyarlandı.

5. Sezon : Cobra Kai 9 Eylül’de Yayında

cobra kai 5. sezon netflix

Terry, Cobra Kai’ın yönetim anlayışını değiştirirken; Daniel, Johnny ve eski bir dostları, güçlerini birleştirip karate matının dışına taşan bir mücadeleye girişir.

Netflix Belgeseli : Terim 15 Eylül’de Yayında

terim belgeseli netflix

‘Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator…’ Bir ömre tüm bu sıfatları sığdıran Fatih Terim’in futbol kariyerindeki zaferleri ve yenilgileri bir de kendisinden dinleyin.

2. Sezon : Winx Efsanesi: Kader 16 Eylül’de Yayında

netflix eylül dizileri winx efsanesi 2.sezon

Alfea’nın öğrencileri Solaria’yı okuldaki potansiyel düşmanlardan korumak zorundadır. Bloom ise güçlerini kontrol etmek için mücadele eder.

Netflix Filmi : Athena 23 Eylül’de Yayında

2022 netflix filmleri athena

Küçük bir çocuğun trajik bir şekilde öldürülmesi, Athena topluluğunda topyekûn bir savaşın fitilini ateşler. Çatışmanın merkezindeyse kurbanın ağabeyleri vardır.

Netflix Film : A Jazzman’s Blues 23 Eylül’de Yayında

a jazz mans blues netflix film önerisi

Tyler Perry’nin yönettiği bu yasak aşk ve aile draması öyküsü, Amerika’nın güneyindeki bir mekanda çalan blues müzikler eşliğinde 40 yıllık sırları ve yalanları ortaya döküyor.

Netflix’e Özel : Entergalactic 1. Sezon 30 Eylül’de Yayında

entergalactic netflix

New York’ta aşkı arayan iki yaratıcı insanı konu alan bu animasyon filmde müzik, sanat ve moda iç içe geçiyor.

Ve daha birçok dizi, film ve belgeseller Eylül’de Netflix’de sizleri bekliyor. İyi Seyirler Dileriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?