Omega Saat 2021 Koleksiyonunu Görmelisiniz !

OMEGA

Saat dünyasında bir ikonik marka olan Omega, geçtiğimiz günlerde yeni sezon saat koleksiyonu gün yüzüne çıkarttı. Omega saat , birbirinden tarz saat modellerini teknolojik ve estetikle buluşturdu. Saat tutkunları için yeni sezon koleksiyonlarına göz attık.

2021 Omega Koleksiyonu

Omega saat markası, ikonik saat ailesinin dördüne de yeni stiller ve yenilikler getirerek yeni sezon koleksiyonu oluşturmuş. Bazı modellerin heyecanı eski güncellemelere dalmanın yanı sıra, aynı zamanda kendinizi bir astronot gibi hissetmenizi sağlayacak ilham veren bileklikler ile birlikte özel yeni malzemelere de yer verilip, farklı boyutlar ve tasarımlarda bulabilirsiniz. Hemen daha fazla vakit kaybetmeden yeni kreasyonu sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Seamaster Aqua Terra Master Kronometre Bayanlar Koleksiyonu

Koleksiyonu incelemeye ilk olarak bayan saatlerinden başlayalım.

omega kadın kol saati

Cesur bir ruha sahip olan aynı zamanda ince bir zarafet sevgisine sahip olan sevgili kadınların için tasarlanmış Seamaster Aqua Terra koleksiyonu mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Bu koleksiyonun içerisinde farklı kombinasyonlarınızla tamamlayabileceğiniz oldukça özel parçalar yer almakta.

Speedmaster Moonwatch Profesyonel

Miras devam ediyor.

omega kadın kol saati

Saatçilik dünyasında gerçek bir simge olmaya dünyada ve ötesinde sevilen Speedmaster Moonwatch, miras kaldığı yerden devam ediyor. En son yapılmış olan güncelleme ile efsanevi kronograf kendi tarihsel tasarımlardan ilham alarak Master Chronometer sertifikasında da fazla güvenirlik ve mükemmellik sağlamakta.

Constellation Gents Koleksiyonu

Takım Yıldızı

omega saat modelleri 2021

Omega’nın birbirinden farklı erkek kol saati koleksiyonu içerisinde bulunan çok farklı kadran renkleri ve desenler bulunmakta. Yapmanız gereken bu modellere göz atıp, sizin tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak olan kadran rengi ve deseni seçip, tarzınızı yansıtmak olacaktır.

Seamaster 300 Bronz Altın

Bronz altın sevenler için

bronz altın saat omega

Bronz saat tutkunları gözlerini bu kreasyondan almıyor ! Öncü bir anda Seamaster 300 bronz kreasyonu , markanın özel bronz altından hazırlanmış olup, özel bir model içermekte. Görselliği ile göz kamaştırmanın yanı sıra bu patenti bekleyen alışımda yaratılan ile Omega ‘yı da temsil etmekte. Her yönü ile eşsiz bir güzelliğe sahip olan bu tasarım, tarzınıza da zarif bir estetik katacak.

Sizin zevkinizi ve tarzınızı yansıtacak Omega saatinin yeni ürünlerini görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Zamanınız hep mutluluğu göstersin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?