Peeling Etkili En İyi Cilt Temizleme Ürünleri Hangileridir ?

Cildinizi derinlemesine temizleyen en etkili peeling

Cilt güzelliğime güzellik katmak için öncelikle cildimizi ölü hücrelerden derinlemesine temizlemeli, yağdan , kirden ve makyaj kalıntılarından etkili bir şekilde kurtarmalıyız. Tabi, bunu yapmak için cildimize uygun doğru bir yüz peeling‘i kullanmalıyız. Cildinizin şimdikinden daha canlı, daha parlak , tazelenmiş ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için cilt yapınıza uygun peeling ürünlerini cilt bakım rutinize mutlaka eklemelisiniz ! Peki, hangi ürünü kullanabilirim, diyenler için birkaç ürün önerisinde bulunalım.

En İyi Peeling Önerileri

Caudalie Yoğun Arındırıcı Peeling

yoğun arındırıcı peeling caudalie
Caudalie

Greyfurt , şeker portakal ve nane notaları içeren bu ürün, ışıltısı kokusu ile kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Hemen ürün hakkında küçük bir açıklama ekleyelim. Caudalie markasının yoğun arındırıcı peelingi, içerdiği bitkisel türevli mikro tanecikleri sayesinde bir taraftan cildinizi nemlendirirken, bir taraftan da üzüm suyu sayesinde cildinizi kurutmadan arındırıp, cilt dokusunu düzeltmeye de yardımcı olur.

Waso Beauty Sleeping Mask

waso gece güzellik maskesi
Waso Shiseido

Uyumadan önce cildinizi biraz şımartmaya ne dersiniz ? Waso gece güzellik maskesi sayesinde gece boyunca cildinizi nemlendirip, cildiniz gece boyu derin bir uyku çekmiş gibi cildinizi canlı göstermeye yardımcı olur. Bu arada jel bir yapıya sahip olan bu ürün cildinizden temizlemeye de gerek yok. Bu ürünü kullanmak için yapmanız gereken gece uyumadan önce cildinize uygulamaktır. Krem gece boyunca cildinize nüfuz eder. Sizde yeni bir güne daha canlı, nemli , iyi dinlenmiş ve ışıltılı bir ciltle uyanmış olursunuz.

Nip + Fab Glycolic Scrub Fix

siyah noktalara en iyi gelen ürün

Üçü bir arada formülü sayesinde , güçlü bir peeling arayanların ilk tercih ettikleri ürünler arasında yer almakta. Salisilik asit ve glikolik çift bazlı bir yenilik sunmakta olan Nip + Fab, içermekte olduğu granüller ile cilt yüzeyinde oluşan engebeleri ve siyah noktaları da ortadan kaldırmaya yardımcı olmakta.

Diadermine Chia Aromalı Arındırıcı Peeling Mousse

diadermine peeling mousse
cilt peeling

Son olarak bir de Diadermine ürüne göz atalım. Chia Aromalı Arındırıcı Peeling Mousse ürünün içerisinde bulunan chia tohumları sayesinde cildinizi derinlemesine temizler. Cildinizde oluşan siyah noktalar ve gözenek görünümünü azaltır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?