Oppo Reno3 PRO Reklam Yüzü Acun Ilıcalı

Oppo Reno3 PRO reklam çekimleri için sevgili Acun Ilıcalı kamera karşısına geçti.

Oppo Reno3 PRO reklam çekimleri için sevgili Acun Ilıcalı kamera karşısına geçti.

Çinli akıllı telefon markalarından biri olan Oppo, yeni telefon serisinin tanıtımı için sevgili Acun Ilıcalı ile anlaştı. ” Hayatım Benim Koleksiyonum ” başlığı ile Oppo Reno3 PRO ‘nun reklam tanıtımında Acun Ilıcalı sevgili kızları Yasemin ve Melisa ile kamera karşısına geçti.

Sevgili Acun Ilıcalı Oppo Reno3 PRO serisinin reklam tanıtımında kendi hayatından önemli kesitleri paylaşırken bir taraftan da yeni telefonun video ve fotoğraf özelliklerinde altını çizdi.

Oppo Reno3 PRO Özellikleri

Net Bir Çekimden Daha Fazlası

Güzel şık bir tasarıma sahip olan bu akıllı telefon , eşsiz performansı sayesinde inanılmaz düzeyde pürüzsüz videolar çekmekte. Güçlü yaratıcı araçlara ve özelliklere sahip.

Modern Tasarım

Reno3 Pro serisi, hem görünümü ile hem dokunuşu ile mükemmelleştiren çift kavisli bir tasarıma sahip. Yeni yüksek hassasiyetli mikro delme özelliğine sahip olan bu akıllı cihaz, kamera parazitlerini önemli ölçüde azaltırken yalnızca en çarpıcı görsel ortamı üretmekte.

acun oppo telefon

✔ Basitçe Birleşmiş Doku

Yeni saf renk süreci metalik dokuları ile farklı ışıklar ve gölge altında cama dönüşen benzersiz bir gölge efekt oluşturmakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?