Özgür Masur Penti İçin Yeni Plaj Giyimi Tasarladı

Plaj giyim tasarımının ustalıkla yorumlanarak hayat bulduğu Özgür Masur X Penti Koleksiyonu an itibarıyla Penti Mağazalarında ve penti.com’da sizleri bekliyor.

Moda sektöründe kadınların ruhundan en iyi anlayanlardan biri olan Özgür Masur, ülkemizde lider iç giyim markalarından biri olan Penti için şahane bir plaj giyim koleksiyonu hazırladı. Özgür Masur’un uzun süredir aklında ve hayalinde özlem duyduğu, arzuladığı hafızasından bir türlü silinmeyen çocukluğunun yaz silüetleri yansıtan plaj koleksiyonu Penti için hayatta geçirdi.

penti mayokini modelleri

Özgür Masur, Penti için hazırlamış olduğu 2022 plaj giyim koleksiyonunda 90’ların  feminenliği en güçlü çizgileriyle yansıttığını görmekteyiz. Koleksiyonun içerisinde yer alan mayo modelleri, bikini modelleri, bu sezonun favorileri arasında yer alan monokini modelleri ve pareo modellerin her biri birbirinden iddialı ve çarpıcı.

Sizlerde bu yaz kızgın güneşin altında bir güzel bronzlaşmak, serinlemek için havuzun ve denizin tadını çıkarmak için güzel bir tatil planınız var ise ve bugünlerde tatil için alış veriş yapma hazırlığı içerisindeyseniz, 2022 Penti plaj giyim modellerine göz atabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?