Pantone İlkbahar – Yaz Modası Renk Trendleri 2020

2020 İlkbahar / Yaz Modası Renk Trendleri Belirlenmeye Başlandı

2020 İlkbahar ve yaz modası renk trendleri nelerdir ? Bu sezonun favori yaz renkleri. Pantone

Pantone bu yıl ilkbahar ve yaz modası renklerini tanıttı. Ayrıntılar için konumuza göz atabilirsiniz.

Şuan için içinde bulunduğumuz durumdan dolayı sokaklarda 2020 rengarenk cıvıl cıvıl renklerine henüz tanıklık edemezsek de dünya renk otoritesi Pantone, 2020 ilkbahar – yaz moda renklerini belirlemeye başladı.

İlkbahar – Yaz Sezonunun Popüler Renk Trendleri

Pantone 18 – 1345 Cinnamon Stick / Tarçın Çubuğu Rengi

Sezonun en gözde renkleri arasında tarçın çubuğu rengi yer almakta. Gerçek tarçın renginden bir tık daha kırmızı olan bu renk , tarçın çubuğu rengini tam olarak hakkını vermekte. Yeni yaz koleksiyonunuzda bu renge yer vermek isterseniz kahve – kırmızı tonların hakim olduğu parçalara göz atabilirsiniz.

Pantone 16 -1359 Orange Peel / Portakal Kabuğu

yaz modası trendleri 2020

New York Moda Haftasında en çok dikkat çeken renkler arasında portakal kabuğunun yer aldığını söyleyebiliriz. Biraz bal kabağını andıran gölgeleri ile ilkbahar – yaz sezonunda tercih edilebileceği gibi sonbahar içinde oldukça ideal bir renk.

Pantone 18 – 1664 Fiery Red / Ateşli Kırmızı

ilkbahar yaz moda renkleri

Gözlerimizi Londra Moda Haftasına çevirdiğimizde gösterişli karakteri ile görmezden gelemeyeceğimiz ateşli kırmızı gözlerimizi kamaştırıyor. Dişiliğinin biraz daha ön plana çıkmasını isteyenler seksi gece kıyafetlerinde ateşli kırmızı rengi tercih edip, aksesuarlar zarif bir şekilde kombinliyebilirler.

Pantone 18- 3513 Grape Compote / Üzüm Kompostosu

yaz trendleri bayan

Morun en güzel hali üzüm kompostosu rengi, bu sezonun en trend renkleri arasında yer almaya başladı. Bazı açık renklerle özellikle mercan ve sarı ile koyu mor tonlarını rahatlıkla kombinleyip, stilinizi konuşturabilirsiniz.

Pantone 2020 ilkbahar / yaz modası renk trendleri içerisinde ayrıca şu renklerde mevcut. Yanık Kızıl – Parlak Turuncu – Safran Sarısı – Sarı İris – Gül Kurusu – Soft Pembe – Mercan Pembesi

Sizin bu sezon favori renginiz hangisi ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?