Penti Plaj Ürünlerinde 1 Alana 1 Hediye

Penti İle Yeni Sezonu Keşfet !

Penti de bikini festivali başladı. Şimdi plaj ürünlerinde 1 alana 1 hediye kampanyasından yararlanmanın tam zamanı !

Temmuz ayı itibarıyla birçoğumuz çoktan tatil hazırlıklarına başlamış durumda olsak da , bir çoğumuzda yeni yeni yaz tatili hazırlığına başlamak üzereyiz . Eğer sizde yeni tatil hazırlıklarına başlayanlardansanız, ya da hala birkaç plaj ürününe ihtiyacım var diyenlerdenseniz, Penti bikini festivaline göz atmanızı tavsiye ederiz.

Plajda Şıklığınızı Konuşturun

Kızgın kumsalda uzanıp güneşlenirken, serinlemek için denize havuza girdiğinde tarzında ışıltını etrafa yayacak yeni plaj ürünleri arayışı içindeysen, Penti plaj ürünlerine incelemeni öneririz. Hemen birkaç plaj ürüne şimdi birlikte bakmaya ne dersiniz ?

Çok Renkli Desert Kimono

penti kimono modelleri

Yaz sıcaklığında plajda şıklık rüzgarınızı estirmeye hazır mısınız ? Peki bu şıklık rüzgarını rengarenk floral desenlerin hakim olduğu kimono ile estirmeye ne dersiniz ? Kimonolara özgü geniş kollara sahip, yaka boynunu çevreleyen puantiyeli geniş şeridi ve bel kısmında bulunan fonksiyonel kuşağı ile hayran dolu bakışlar üzerinizde hissedeceksiniz.

Çok Renkli Blossom Marjoram Mayo

yeni sezon penti mayo modelleri

Bu yaz plajın en şık kadını olmak isteyenler için Blossom Marjoram Mayo ! Bu mayonun tasarımında doğanın en güzel renklerinden ilham alınmış. Bu mayonun tasarımında tropikal desenlere yer verilerek egzotik bir ambiyans oluşturarak, plajın en şık ve zarifi olmaya davet ediyor.

Turuncu Wicked Elbise

yeni penti plaj elbiseleri 2020

Tam yaz gecelerinde sahilde partilerinde, gece yürüyüşlerinde rahatlıkla giyebileceğiniz kıpır kıpır bir elbise . Wicked Elbise göz alıcı çizgisi ile bu yaz plaj modasına imzasını atmaya hazır. Şöyle elbiseyi baştan aşağı bir süzdüğümüzde yaka kısmından başlayıp etek kısmına kadar uzanan dantel motifler elbisede romantik bir dokunuş oluştururken bel kısmındaki büzgülü yapı ise size daha ince ve uzun gösterecektir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?