Prenses Diana ve Meghan Markle 5 Ortak Özelliği

Prenses Diana ve Meghan Markle

Prenses Diana ile Meghan Markle , birçok ortak noktasının olduğunu biliyor muydunuz ? Merak edenler için bu ortak noktaları 6 madde topladık. Ayrıntılar konumuzda.

prenses diana ve meghan markle

1. Kısa Süreli Flört Dönemleri

Diana ve Meghan , kraliyet ailesine gelin gelmeden önce eşleri ile kısa bir flört dönemi yaşadılar. Diana ve Charles 1980 yılın yaz döneminde tanışıp, 1981 ‘in Şubat’ında nişanlandıklarını duyurmuşlardı. Megan ve Harry ise 2016 yılının yazında tanışmışlardı. 1 yıl içerisinde de nişanlandıklarını duyurdular.

2. Parçalanmış Ailelerin Çocukları

Prenses Diana ‘nın anne ve babası Diana 7 yaşındayken, Meghan ‘nın anne ve babası ise, Meghan 2 yaşındayken ayrılmışlar.

3. Basında Çıkan Haberler

Tıpkı Prenses Diana gibi Meghan da gazetecilerin atmış olduğu manşetlerin kurbanı oldu. Sürekli magazin muhabirleri tarafından attığı her adım takip edilen Meghan , basında yer alan acımasız eleştirilerin hedefinde oldu.

4. Eltilerin Savaşı

80’lerde yaşanan eltiler arasında yaşanan rekabet iddiaları gazete manşetlerinden düşmüyordu. Şimdilerde ise Megan ile Kate arasındaki gerginlik iddiaları gazetelerin manşetlerinden düşmüyor.

5. Sosyal Hizmetler

Diana, zamanında halkın prensesi diye anılıyordu. Hayatının büyük bir kısmını sosyal hizmetlere adamıştı. Meghan Markle da cinsiyet eşitliğini ön plana çıkaran projelerde yer almakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?