Psikoloji Sevenler İçin Site Önerisi ” Kırals Lab ”

Yeni Site Keşfet Kırals Lab

Yeni bir haftadan herkese önce sağlık sonra mutluluk diliyoruz.

Sevgili takipçilerimiz biliyorsunuz tüm dünyanın sağlığını tehdit eden Corono Virüs ( COVID – 19 ) nedeniyle hem kendimiz için hem de sevdiklerimizin sağlığını korumak için evde kalıyoruz.

Evde kaldığımız bu süreç içerisinde bir taraftan kaliteli vakit geçirmek, bir taraftan da kendimizi geliştirmek için yeni uğraşlar, yeni arayışlar içerisindeyiz. Bizde bu durumu göz önünde bulundurarak başta psikolojiye ilgisi olanlar olmak üzere, yeni bilgileri öğrenmeye açık olan kişilere bir site önerisinde bulunmak istiyoruz.

Psikoloji Sevenler İçin Kırals Lab

Belki bir çoğunuz daha önce Kırals Lab sitesini duymuş, belki de birçoğunuz şimdi duyuyorsunuzdur. Biz hem yeni duyanlar için hem de daha önce bilenler için site hakkında bir bilgi paylaşalım.

güncel psikoloji makaleleri

Kırals Lab Kimdir ?

Kırals Lab web sitesi, tamamen amatör ruha sahip ve kar amacı gütmeden kurulmuştur. Başta Çağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencileri olmak üzere tüm psikoloji öğrencilerin ortak alanıdır.

Kırals Lab sitesinin amacı ne diye soracak olursanız, hemen birkaç cümle ile açıklayalım.

Öncelikle öğrencilerin evresel düzeyde meydana gelen psikoloji ve bilim alanındaki gelişmeleri yakından takip etmelerini sağlamaktır. Bir diğer amacı ise öğrencilerin yabancı kaynaklardan yararlanarak çeviriler yaparak bilimsel bilgi, kültür ve lisans alanlarında kendilerini geliştirmelerine imkan sağlamaktır.

Kırals Lab sitesinin kurulmasına vesile olan, öğrencilerinin kendilerini geliştirip yenilemelerine yardımcı olan ve aynı zamanda öğrencilerine yeni ufuklar açan Çağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi Kahraman Kıral ‘la teşekkür ederiz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?