Survivor 2020 Gönüllüler Kadrosu

2020 Survivor Gönüllüler Takımı

Tv 8, Survivor Türkiye, Survivor Oyuncuları , Survivor 2020 Gönüllüler, Acun Ilıcalı

Tv 8 ‘nin sevilen yarışma programı Survivor , dün akşam ( 16 Şubat ) itibarıyla star verdi. Sevgili Acun Ilıcalı, yarışmacılar, bu sezon Survivor 2020 ‘de ter dökecek olan yarışmacılara, yarışma kurallarındaki değişikliklerden bahsetti. Ardından bu sezon ilk oyunları oynandı.

Peki, bu sezon oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor. Öncelikle gönüllü kadrosunda yer alan oyuncuları kısaca bir yakından tanıyalım, bir daha ki yazımızda ise ünlüler kadrosunda yer alan oyunculara yer verelim.

2020 Survivor Gönüllüler Takımı

Yasin Obuz

survivor 2020 yasin obuz

Bu sene gönüller takımında, yakın bir zamanda renkli kişiliği ile Masterchef Türkiye yarışmasına gönülleri feth edip, gönüllerin şampiyonu olan Yasin Obuz, yer alıyor. Daha önce sevgili Yasin’in hayatından kesintilerine yer vermişti. Yine kısa bir hatırlatma yapma adına, hayatına bir değinelim.

Sevgili Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır’da gözlerini açtı. İlk spor lisansını 1989 yılında çıkartan Yasin, amatör ve profesyonel olarak futbol oynamıştır. Çocukluk döneminde 2 yıl jimnastik ile uğraşan yarışmacı, spor kariyerinde basketbol ve voleybol da bulunmaktadır. Ankara Hacettepe Üniversitesi , Spor Bilimleri Fakültesinde okudu. Sevgili Yasin, bir süre Rusya St Petersburg yaşamış ve yaklaşık 20 ülke görmüştür.

Meryem Kasap

survivor 2020 meryem kasap

Gönüllüler kadrosunda atletik vücudu ve hırslı yapısı ile dikkat çeken oyunculardan bir tanesi Meryem Kasap . Azmine ve hırsına güvenen sevgili Meryem, 1 Mayıs 1992 tarihinde Trabzon doğmuş. İlk okul dönemlerinde 3 yıl tiyatro ile ilgilenmiş. Lise dönemlerinde spor ile tanışıp, 2 yıl lisenin hentbol takımında oynamış. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu kazanan yarışmacı, kararlığı ve azmi sayesinde 400 metrede 1 yıl içerisinde ilk Türkiye şampiyonluğuna ulaşıp, milli takıma seçilmiş. Başarıların arasında Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonasında ülkemize madalyalar getirmiştir.

Tayfun Erdoğan

survivor 2020 tayfun erdoğan

Gönüller takımında sevgili sanatçı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan da yer almakta. Sevgili Tayfun, 4 Kasım 1991 tarihinde Bursa’nın Osmangazi ilçesinde dünyaya geldi. Futbol hayatına Bursaspor alt yapısında başlamış. Tayfun, Uludağ Üniversitesi İşletme mezunudur.

Nisa Bölükbaşı

survivor 2020 nisan bölükbaşı

2 Temmuz 1998 Prag doğumlu olan sevgili Nisa, 3 aylıkken önce annesi ile birlikte daha sonra tek başına yüzmeye başlamıştır. 6 yaşına geldiğinde ise Çek Cumhuriyet’indeki en iyi takım için yüzmeye başladı. Sevgili yarışması 8 yaşına geldiğinde profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. 2018 yılında mimarlık okumaya başladığı için voleybolu bırakmak zorunda kalmış. Hobilerin arasında ; snowboard, kış ve yaz patenleri ve bisiklet yer almakta.

Sadık Ardahan Uzkanbaş

survivor 2020 sadık ardahan uzkanbaş

1987 Adana doğumlu olan sevgili Sadık Ardahan, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımında futbol oynamış. Sadık Ardahan kendini şu şekilde tanıtıyor ; yeni yerler keşfetmeyi, yeni kültürler öğrenmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seviyorum. Bu nedenle mümkün oldukça farklı yerlere gitmeyi seviyorum. Kendini tanıtırken sözlerine de şu cümleleri ekliyor. Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum.

Gönüller takımında yer alan diğer isimler ise ;

survivor 2020 gönüllüler takımı

Burak Yurdagör

Cemal Can Cansever

Ceyhun Uzun

Evrim Keklik

Makbule Karabudak

Fatma Günaydın

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?