Trend Koltuk Takımları ( İsa Duran Mobilya )

İsa Duran Mobilya 2020 Koltuk Takımları

Mobilya alanında Mersin’in yeni yüzü olan İsa Duran Mobilya yeni sezon koltuk takımları ile yaşam alanınızın çizgisine estetik katmaya devam ediyor. Evlilik hazırlığı içerisinde olanlar salonunu elegan bir görünüme kavuşturmak isteyenler Mersin’in Düğün Paketçisi İsa Duran Mobilya nın yeni ürünlerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Şimdiye kadar baktığınız oturma grupları, koltuk takımları bir türlü içinize sığmadıysa , salonunuzun çizgisine hitap edecek yeni trend koltuk takımlarına birlikte göz atalım.

İsa Duran Mobilya Koltuk Takımları 2020

Pera Koltuk Takımı

pena koltuk takımı isa duran mobilya

Salonunuzu yeni bir çizgi ile buluşturacak Pera Koltuk Takımı . Salonunuzu geniş gösterecek çağdaş çizgisi ile salonunuzu elegan bir görünüme kavuşturacak yüksek ayak yapısı ile konforu mekanınıza taşıyacak olan bu koltuk takımında kullanılan gold detaylarda salonunuzu zengin gösterecektir.

Nirvana Oturma Odası

nirvana koltuk takımı isa duran mobilya

Siyahın asaleti, beyazın zarafeti ile Nirvana Oturma Odasında buluşuyor. Nirvana koltuk takımını ister oturma odanızda ister salonunuzda kullanarak odanın zarafetini gözler önüne serebilirsiniz.

Gucci Koltuk Takımı

gucci koltuk takımı isa duran mobilya

Sportif ve havalı bir oturma grubu mu arıyorsunuz ? Eğer yanıtınız ”evet ” ise gözlerinizi modern ve zarif çizgisi ile tüm hayran dolu bakışları üzerinde toplamayı başaran Gucci Koltuk Takımına çevirmenizi öneririz.

Dora Koltuk Takımı

dora koltuk takımı isa duran mobilya

Rahatlığın konforla buluştuğu diğer bir koltuk takımı da Dora. Küçük mekanlar için konforu ve rahatlığı sunmak için dizayn edilmiş bu ürünü düşünebilirsiniz.

Koltuk takımı ve diğer mobilya ürünlerini incelemek ve fiyat konusunda bilgi almak için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?