Boyner ‘den Kaçırılmayacak Fırsat! Kozmetik Ürününde İndirim

Boyner ile Yazın Işığını Yansıt

Boyner ile yazın ışığını yansıtmaya hazır mısınız ? Her ayın ilk 7 gününde kozmetik ürününde yapmış olduğu indirimler, bu ayın ilk 7 gününde devam ediyor.

1 – 7 Haziran 2020 tarihleri arasında Boyner de yapacağınız seçili kozmetik ürünlerinde % 50’ye varan indirimler var. Yaz aylarında yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz birçok kozmetik ürününde kaçırılmayacak indirimler söz konusu.

Kişisel bakım ürününden, saç bakım ürününe , makyajdan parfüme kadar severek kullandığınız birçok markanın ürününü indirimli almak istiyorsanız, bugünleri iyi değerlendirmenizi öneririz. Hemen bu yaz ışığınızı yansıtacak olan birkaç ürünü sizler ile paylaşalım.

İndirimli Boyner Kozmetik Ürünleri

Clinique Moisture Surge 72 Saat Etkili 30 ml Nemlendirici

indirimde olan nemlendirici clinique.png

Birçok ünlünün tercih ettiği nemlendirici kremlerden biri Clinique Moisture Surge . Tüm ciltler için uygun olan bu nemlendirici sayesinde daha pürüzsüz sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olabilirsiniz. Clinique Moisture Surge 72 Saat Etkili 30 ml Nemlendirici Fiyatı ; şuan için Boyner de 135.00 TL den 99.00 TL ‘ye indirilmiş.

Clinique Cc Cream 02 40 ml Onarıcı Krem

en uygun cc krem

Bugünlerde ayna baktığınızda cildinizin eskisi kadar sağlıklı, canlı ve pürüzsüz olmadığını görüyorsunuz. Bunun birçok nedeni olabilir. Bu nedenlerden biri de zamanla cilt tonunuzun değişmeye başlamasıdır. Cildinizin eskisinden daha canlı, sağlıklı ve ışıl ışıl parlaması için Clinique CC Kremin Onarıcı Kremini deneyebilirsiniz. Cildinizin pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşturacak olan Clinique Cc Cream 02 40 ml Onarıcı Krem Fiyatı, şuan için 219,00 TL den 153.30 TL indirilmiş.

Lancome Hypnôse Drama Makyaj Set

en çok satılan makyaj seti

Daha hacimli ve dolgulu kirpikler ile bakışlarınıza farklı bir ışıltı katmak için Lancôme’un Hypnôse Drama maskarasını deneyebilirsiniz. Şuan için indirimde olan bu ürünün fiyatı 225.00 TL.

Skinfood Aloe Vera %93 Soothing Gel Vücut Nemlendirici

en iyi ve en uygun vücut nemlendirici krem

Cildinize iyi gelecek Aloe Vera yaprağının özü ile hazırlanmış cildinizde yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir krem arıyorsanız, bu ürünü deneyebilirsiniz. Şuan için Skinfood Aloe Vera %93 Soothing Gel Vücut Nemlendirici 59.90 Tl den 39.90 Tl indirilmiş haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek diğer bir konumuz ” En İyi 4 Nemlendirici

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?