Türk Hava Yolları 19 Mayıs Hatıra Bileti

19 Mayıs'a Özel THY Uçuş Gerçekleştirecek

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Türk Hava Yolları özel bir uçuşa hazırlanıyor.

Türk Hava Yolları ,19 Mayıs günü için özel bir uçuş planlıyor. O gün, İstanbul’dan Milli Mücadele’nin başladığı Samsun’a tarihi bir uçuş gerçekleştirecek. Şuan birçok kişi tarafından 19 Mayıs Hatıra Bileti merak ediliyor. Konu ile ilgi ayrıntıları, bu yazımızda bulabilirsiniz.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına özel Türk Hava Yolları çok özel bir tarihi yolculuk gerçekleştirmeyi planlıyor. Tarihi uçuş 19 Mayıs İstanbul başlayacak. Milli Mücadele’mizin başladığı Samsun düzenlenecek. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün başlatmış olduğu Milli Mücadele’den 101 yıl sonra yapılacak olan bu tarihi uçuş, TK1919 sefer sayısı ile gerçekleşecek.

Türk Hava Yolları Hatıra Bileti

thy 19 mayıs hatıra bileti

Bu tarihi yolculuk için birer hatıra bileti oluşturmak isteyenler www.tarihiyolculuk.com adresi üzerinden hatıra biletlerini oluşturabilirler. Oluşturacağınız hatıra biletlerini sosyal medya hesabında paylaşmak için #TarihiYolculuk ve #TK1919 etiketlerini kullanarak paylaşabilirsiniz. Tarihi uçuş , Kaptan Pilot Selin Sevimli ve Pilot Zafer Doğukan Demir tarafından yapılacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?