Yağ Yakmanıza Yardımcı Olacak Olan Bu Kahveyi Denemelisiniz!

Yağ Yakımını Hızlandırmaya Yardımcı Kahve

Vücudumuzda oluşan yağları yakmak için en çok tercih edilen yöntemlerden biri yağ yakıcı kahve tarifleridir. Sizlerde biran önce vücudunuzdaki yağ kitlerini yakıp, sağlıklı ve fit bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, sonucundan memnun kalacağını düşündüğümüz , sizi kısa bir süre içerisinde ideal ölçülerinize kavuşturacak olan bir yağ yakıcı kahve tarifini buraya bırakıyoruz. Deneyip, sonucunu bizimle paylaşırsanız, seviniriz. 😉

Kahve tarifine geçmeden önce , küçük bir bilgiyi sizler ile paylaşmak istiyoruz. Yapılan bir araştırmaya göre ; yağ yakıcı özelliğe sahip olan kahve, süt ve tarçın düzenli bir şekilde tüketildiği zaman yararlı etkisini daha çabuk görünmekte.

Bu küçük açıklamadan sonra hemen hızlı bir şekilde konumuza devam ediyoruz . 🙂

Kahvenizi Ara Öğünde İçerek Kilo Verebilirsiniz

Doğal bir şekilde vücudunuzda birikmeye başlayan yağlardan kurtulmak için gün içerisinde tüketeceğiniz kahveyi, ya kahvaltıdan 2 saat sonra, ya da akşam yemeğinizden 2 saat önce tüketmenizi öneririz. Yapılan araştırmalara göre biyolojik çalışma saatlerine göre bu zaman diliminde tüketilen kahveler daha faydalı olmaktadır.

5 Dakika Gibi Kısa Bir Süre İçerisinde Kahvenizi Hemen Yapabilirsiniz

yağ yakıcı kahve tarifi

Hızlı bir şekilde yağ yakmanıza yardımcı olacak kahve için gerekli malzemeler ;

? 2 tatlı kaşığı Türk kahvesi

? 1 / 2 su bardağı süt

? 1 / 2 su bardağı su

? 1 çay kaşığı toz tarçın

Yağ Yakıcı Kahve Nasıl Hazırlanır ?

Kahveyi hazırlamak için tüm malzemeleri uygun bir cezvenin içerisine alıyoruz. Ocağı kısık ateşe getirip, kahve köpürene kadar güzelce karıştırıyoruz. Sütlü ,tarçınlı yağ yakıcı kahveyi, şık bir fincana bırakıp, bir güzel afiyet ile içiyoruz.

Kahvenizin Yanında Mutlaka 1 Bardak Su İçmeyi Unutmayın !

Tüketmekte olduğunuz yağ yakıcı kahveden daha iyi sonuç almak için mutlaka yanında büyük bir bardak oda sıcaklığında su tüketmeyi ihmal etmeyin. Bir taraftan kahvenizi yudumlarken, bir taraftan suyunuz da yudumlayarak hem metabolizmanızı hem de dolaşımınızı hızlandırarak yağlarınızı daha çabuk yardımcı olursunuz.

Konumuzun sonunda yeni önemli hatırlamamızı yapalım. Kahvenizi mümkün oldukça ya kahvaltıdan 2 saat sonra, yada akşam yemeğinizden 2 saat önce tüketmeye özen gösterin. Tabi ki de , yanında su içmeyi de ihmal etmeyin. Unutmayın, ideal kilonuza kavuşma, elinizde . 😉

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?