Yeni Bir Diziye Başlamak İsteyenler İçin Dizi Önerileri

En Çok İzlenen İnternet Dizileri

Bugünlerde televizyon dizileri tek tek yayınlarına kısa bir süreliğine ara veriyor. Dizilerin ara vermesi sonucunda birçoğumuz internet üzerinden yeni diziler arayışı içine girmiş durumdayız. Biz de durumu göz önüne alarak seyredebileceğiniz internet dizilerinden oluşan bir liste hazırladık.

Yerli İnternet Dizileri 2020

Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan : Muhafız

netflix ilk türk dizisi hakan

Türkiye’nin ilk Netflix dizisi olan Hakan : Muhafız’ın yönetmenliğini Umut Aral – Can Evrenol – Bülent Gönenç üstlenmekte. Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy – Ayça Aşin Turan – Hazar Ergüçlü – Okan Yalabık – Mehmet Kurtuluş yer almakta. Dizi fantastik hikayesi ile ön plana çıkmakta.

Puhu Tv – Şahsiyet

en iyi internet yerli dizisi şahsiyet

Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlenmiş olduğu senaryosunun Hakan Günday’ın kaleme aldığı Şahsiyet dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor. Haluk Bilginer – Cansu Dere – Metin Akdülger – Şebnem Bozoklu -Hüseyin Avni Dalyan. Gerilim ve suç kategorisinde yer almaktadır. Şahsiyet dizisi Uluslararası Emmy En İyi Erkek Oyuncu Ödülü almıştır.

Blu Tv – 7 Yüz

blu tv dizileri 7 yüz

Dram, komedi ve romantik türünde yer alan 7 Yüz, kendi içinde başlayıp ve biten 7 hikayeden oluşan bir dizidir. Dizin her bölümünde karakterler en karanlık taraflarıyla yüzleşiyorlar. 7 Yüz Oyuncu kadrosunda şu isimler yer almakta. Melisa Sözen – Damla Sönmez – Dolunay Soysert -Sinan Tuzcu – Serkan Altunorak – Tilbe Saran – Cem Davran – Engin Hepiler – Ekin Koç – Pınar Göktaş – Belçin Bilgin – Tuğrul Tülek – Genco Erkan – Merve Dizdar Sizce karanlık taraflarıyla yüzleşen karakterler bu yönlerine göz yumup , hayatlarına devam edecekler mi ? Sorunun cevabı için diziyi seyretmeye başlayabilirsiniz.

Yabancı İnternet Dizileri 2020

Netflix – La Casa de Papel

la casa de papel 4. sezon ne zaman

Netflix’in dünya çapında izleme rekoru kıran La Casa de Papel. Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi büyük bir ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineleri alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlerler. Dizinin merakla beklenen 4. sezonu 3 Nisan’da yayınlaması bekleniyor.

Blu Tv – Riviera

blu tv yabancı dizi riviera

Güzel ve genç bir kadın olan Georgina , Fransız milyarder Constantine ile tanışlar. Birbirlerine aşk olan çift kısa sürede evlenirler. Her şey yolunda giderken Constantine’in bir Rus silah satıcınında içinde bulunduğu yatın hava uçmasıyla birlikte her şey bir anda değişir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?