Bilmeniz Gereken 4 Güzellik ve Bakım Uygulaması

Dijital ortamlardan yararlanarak evde kolaylıkla deneyebileceğiniz güzellik uygulamalarından yararlanarak hayalini kurduğunuz saçların sizde nasıl duracağını, pürüzsüz bir görünüm için cildinize uygun fondöteni bulabilir, tırnaklarınız için oje trendlerini öğrenebilirsiniz.

Corona Virüsü nedeniyle evde kalıp, sosyal izolasyon yaşamak zorunda kaldığımız bugünlerde cep telefonumuzla olan bağımızda daha da sıkı olmaya başladı. Elimizden kolay kolay düşürmediğimiz cep telefonundan en çok kullandığımız sosyal medya araçlarından biri olan Instagram’dan takip ettiğimiz ünlülerin ve influencerların ne yaptıklarına bakmanın yanı sıra telefonunuzla yapabileceğiniz bir uygulamadan kısaca değinmek istiyoruz. Malumunuz bugünlerde güzellik salonlarına gidip de bakım yaptıramıyoruz. Güzellik salonuna gidemiyoruz, diye de hemen kendimizi salı vermiyoruz. Şimdi sizlere dijital uygulamalardan yararlanarak evde yapabileceğiniz güzellik uygulamalarından bahsetmek istiyoruz .

Güzellik Uygulamaları

YouCam Apps

Tırnak bakımına önem verenler için güzel bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz. YouCam Nails uygulanmasından faydalanarak tırnaklarınızın bakımını evde yapabilirsiniz. Bu uygulamada tırnaklarınızın fotoğraflarını yüklüyorsunuz, farklı renk ve desenler deneyerek hoşunuza giden rengi evde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.

TROVESKIN

Bugünlerde cildinizde bazı sorunlar yaşıyorsanız TroveSkin uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bu uygulama önce küçük bir test ile cilt tipinizi belirliyor. Testin sonucunda cildinizdeki sorunları tespit edip, sizin cilt bakım günlüğünüzü tutmaya yardımcı oluyor. Tuttuğunuz bu günlük sayesinde cildinize nelerin iyi gelip, nelerin iyi gelmediğini tespit ederek size yardımcı oluyor.

PLUM PERFECT

Şuana kadar denemiş olduğunuz fondötenlerden memnun kalmadınız mı ? Eğer yanıtınız ”yani” yada ”evet ” ise cildinize uygun fondöteni birde dijital uygulamalardan yararlanarak bulmaya ne dersiniz ? Nasıl mı ? Hemen söyleyelim. Plum Perfect uygulamasından yararlanarak yapabilirsiniz. Uygulamaya fotoğrafınızı yüklüyorsunuz. Uygulama fotoğrafınızdan yararlanarak yüz tipinizi, ten, göz, dudak hatta saç renginizi analiz ederek sizin için uygun olabilecek en iyi ürünleri tavsiye ediyor.

Sephora Virtual Artist

sephora virtual artist uygulaması

İnternet üzeri makyaj ürünlerini almadan önce cildimiz için hangi ürünün doğru olduğuna karar vermek için küçük bir test uygulaması yapmakta fayda var. Bunun içinde dilerseniz cildiniz için makyaj ürünlerini bulmamıza yardımcı olacak Sephora Virtual Artist uygulamasından yararlanabilirsiniz. Sephora makyaj uzmanların önerilerinden faydalanarak doğru ürünleri seçebiliriniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?