2021 Nikah Elbise Modellerini Gördünüz mü ?

Yeni Trend Nikah Elbiseleri 2021

Nikah Elbisesi Modelleri

Yaşamakta olduğumuz pandemiden dolayı kalabalık düğünler şimdilerde yerini sade nikah törenlerine bırakmış durumda.

Bizde bu yaz dünya evine girme hazırlığı içerisinde olan ve tercihini sade bir nikahtan yana yapmayı düşünen genç kızlarımız için farklı zevklere ve tarzlara hitap eden en mutlu anınızda kendinizi kendi peri masalınızda olağan üstü bir güzellikte hissetmenize yardımcı olacak yaz nikah elbisesi modellerini inceledik.

2021 Nikah Elbise Modelleri

Bu yaz sezonu için hem düğün töreni hem de nikah törenleri için hazırlanmış gelinlik koleksiyonlarını incelediğimizde klasik çizgilere çağdaş ve yeni yorumlar katıldığını görmekteyiz. Farklı markaların yeni koleksiyonları şöyle bir göz attığımızda geçmiş miraslar silüetlerin zamanın ötesinde esintilerin olduğunu görmekteyiz. Sözü daha fazla uzatmadan hemen farklı markaların hazırlamış olduğu birkaç elbisesi modelini sizlerle incelemeye başlayalım.

Farklı Tasarımlar Arayanlar İçin Pronovias

pronovias nikah elbisesi modelleri
Pronovias Sapana

Rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyip, tarzını konuşturmayı sevenler için oldukça iddialı bir stil. En çok tercih edilen gelinlik markaları arasında yer alan Pronovias, yeni sezon için hazırlamış olduğu bu stil oldukça göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip. Bu üründe yumuşak saten kumaş tercih etmiş. Sofistike bir tarza sahip olan bu tasarım, pantolon etek kesimli , şık bir kemer ile tamamlanmış yüksek belli, saten pantolon oluşmakta.

Yeni Trend Gelinlikler Vakko

yeni vakko nikah elbiseleri
Vakko

Vakko 2021 ilkbahar – yaz koleksiyonu incelediğimizde göz alıcı dantellerin, minimal formların ve romantik volanların yer aldığı şahane bir gelinlik koleksiyonu hazırlamış. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Nikah İçin Gelinlik Bakanlar Oleg Cassini

oleg cassini kısa nikah elbisesi
Oleg Cassini

Tercihini kısa nikah elbiselerinden yana yapmayı düşünenler için gözlerimizi hemen Oleg Cassini 2021 yaz koleksiyonu için hazırlamış olduğu modellere çeviriyoruz. Beyaz dantel işlemeli, kısa kollu yüksek yaka bu kısa nikah elbisesini önce kendi nikahınızda giyip, sonra da özel bir günde yine giyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?