Zach King’ten 3.25 Milyon Dolarlık Yatırım

Fenomen Zach King'ten Milyon Dolarlık Yatırım

Sosyal medya fenomeni Zach King 3.25 Milyon Dolara Yeni Bir Malikane Aldı !

Tik tok fenomeni olarak adından çok söz ettiren Zach King, Los Angeles’ta 3.25 dolara yeni bir malikane aldı. Yeni almış olduğu bu malikane tarihi dokusuyla oldukça dikkat çekiyor.

Zach King, yatırım tercihlerini emlaktan yana yaparak , malikanesini 1990 yılında geniş bir arazi üzerine inşa ettirmişti. İnşa ettiği yıldan bu yana birçok kez restore etmiş olduğu bu ev, tarihi dokusu ile dikkatleri üzerine çekmekte. Şuan için mevcut olan malikanede 4 yatak odası ve 4 banyosu bulunmakta.

zach king malikanesi

Zach King Kimdir ?

4 Şubat 1990 tarihinde Portland, Oregon, ABD dünyaya geldi. İlk etaplarda bir youtuber olarak tanınmıştı. İlerleyen zamanlarda Vine için hazırlamış olduğu videolar ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Şimdilerde ise Tik Tok ile adından bir kez daha başarı ile söz ettiren 30 yaşındaki fenomen Zach King, servetine servet katmaya devam ediyor.

zach king ailesi

2014 yılında Rachel Holm ile dünya evine girdi. Çiftin şuan için 2 çocuğu bulunmakta. Çiftin çocukları hakkında küçük bir bilgi paylaşalım. Zach ve Rachel çifti çocukları biyolojik olarak dünyaya getirmek yerine evlatlık edilmeyi tercih etmişler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?