2021’in En Trend Renkleri Hangileri Olacak ?

2021'in En Trend Renkleri

Yeni bir ev kurma hazırlığı içerisinde olanlar yada mevcut evinin dekorasyonu yenilemeyi düşünenler, burada mı ? Evinizin yeni dekorunu kurmadan önce yeni sezonun trend olacak olan renklerini öğrenmeye ne dersiniz ? 2021 yılının en trend renklerini sizler için araştırdık.

Yeni Yılın En Trend Dekorasyon Renkleri

Kiremit Rengi (Terracotta )

Yeni yılın en trend renkleri arasında ilk sıralarda kiremit rengi yer alıyor. Kış ayının soğukluğuna karşı evinizi ısıtacak olan bu rengi dilerseniz mutfağınızda kullanabilirsiniz.

kiremit rengi mutfak dolapları

Mutfağınıza sıcak bir dokunuş yapmak isterseniz, kiremit rengini bu görselde olduğu gibi mutfak dolabı renginde kullanabilirsiniz. Dilerseniz de mutfak duvarınızı kiremit rengi ile boyatabilirsiniz.

2021 yatak odası duvar renkleri

Yatak odanızın ambiyansını değiştirmek isterseniz, bu görsel olduğu gibi duvarın arka fonunda maviyi tercih edip, ön formda da kiremit rengini kullanabilirsiniz.

Favori Renk Gri

İlk etapta gri renk, sanki ortamda soğuk bir etki oluşturacakmış gibi algılanabilir. Kullanacağınız odanın fiziksel özelliğine göre uygun bir gri tonu seçerseniz, odanızın ne kadar sıcak bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

gri yatak odası dekorasyonları

Bu yatak odası dekorasyonda da görüldüğü üzere gri tonları, bir taraftan yatak odasına sıcaklık katarken, bir taraftan da romantik bir atmosfer oluşturmuş.

yeni oturma odası dekorasyon renkleri

Bu oturma odası dekorasyon örneğimizde de gri renginin ortama küçük dokunuşlarla yansıtıldığını görmekteyiz. Gri ile ahenk içinde olan beyaz ve siyah da oturma odasının albenisini artırmış.

Mavinin Sıcaklığı

Mevsim ne olursa olsun, her mevsim yaz sıcaklığını yuvalarına yansıtmak isteyenlerin rengi mavi de , yeni yıl trend renkleri arasında yer almış.

mavi berjer koltuk

Sizde yazdan kalan mavinin sıcak enerjisini kış dekorasyonunuza yansıtmak isterseniz, istediğiniz herhangi bir mavi tonu dilerseniz evinizin duvarına, dilerseniz aksesuarlarına yansıtabilirsiniz. Dilerseniz de bu görselde olduğu gibi berjerinize de yansıtabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?