Afili Aşk Çağlar Ertuğrul

Afili Aşk Dizisinin Kerem Yiğiter'i Çağlar Ertuğrul

Kanal D‘nin yeni yaz dizisi Afili Aşk bu akşam seyircisi ile buluştu. Usta oyuncuların yer aldığı kadroda birbirinden genç yakışıklı ve başarılı oyuncularda yer alıyor. Bunlardan biri de başrolü paylaşan Çağlar Ertuğrul.

Çağlar Ertuğrul Kimdir ?

çağlar ertuğrul boyu

Doğum Yeri : Karşıyaka – İzmir

Doğum Tarihi : 5 Kasım 1987

Boyu : 1, 88

Eğitim : Koç Fakültesi Makine Mühendisliği

Meslek : Aktör

Afili Aşk’ın Kerem Yiğiter’i Canlandıran Çağlar Ertuğrul Kimdir ?

afili aşk kerem yiğiter çağlar ertuğrul

Dizi , sinema ve tiyatro oyuncusu olan Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. Lise eğitimini 2005 yılında Bornova Lisesinde tamamlayan genç oyuncu, üniversite hayatı için Koç Üniversitesinin yolunu tutarak 2011 yılında Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Tiyatro ile ilk tanışması da burada oldu.

Takvimler 13 Nisan 2013 tarihini gösterdiğinde ilk tiyatro deneyimi için kendisini ” Romeolar ve Julietler ” oyunda buldu. Bu ilk sahne deneyiminden sonra değişik oyunlarda sahnede bulundu. Genç oyuncu, kendine ait Youtube kanalında komedi tarzında eğlenceli videolar paylaşmaktadır.

Çağlar Ertuğrul Oynadığı Diziler ve Filmler

çağlar ertuğrul filmleri

Dağ : Çağlar Ertuğrul’un ilk sinema filmi 2012 yılında Alper Çağlar’ın yönetmiş olduğu Dağ adlı askeri film olmuştur. Bu sinema filmden sonra tanınmaya başlandı.

Oynadığı diğer bir sinema filmi ise Bana Masal Anlatma .

Hangi dizilerde oynadığına baktığımızda ise yakın bir zaman diliminde Fazilet Hanım ve Kızları’nda oynadığı görmekteyiz.

çağlar ertuğrul kimdir

Bugün itibarıyla yeni dizisi Afili Aşk dizisi ile sevenleri ile buluşuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?