Bu Sonbahar – Kış da Hangi Saç Rengi Moda ?

Sonbahar - Kış Saç Rengi Tarçın

Deniz- havuz – kum ve güneşten rengi solan yada sonbahar kışa farklı bir saç rengi ile girmek isteyenler burada mı ? Saç renginizi değiştirmeden önce 2020 – 2021 sonbahar kış saç renkleri arasında en popüler olacak saç rengi öğrenmeye hazır mısınız ? 😉

Hanımlar, sonbahar – kış sezonun saç rengini öğrenmeye hazır mısınız ? Meghan Markle ‘dan Kylie Jenner kadar bir çok ünlü bugünlerde saç rengi olarak tercihi tarçınlı kahverenginden yana yapmaya başladı ! Sonbaharda sarılıp dökülen yapraklar, kışın soğukluğu derken, saçlara sıcak bir dokunuş yapmak isteyenler şimdilerde kuaförlerinin yolunu tutup, tarçın rengini içeren renkleri saçları ile buluşturuyor.

Sonbahar – Kış Saç Renkleri

Tarçın Rengi Saçlar

Sevgili hanımlar, bugünlerde saçınızın renginde küçük bir dokunuş, yeni bir değişiklik yapmayı düşünüyor ve tercihinizi şimdilerde moda olan tarçın renginden yana yapmayı düşünüyorsanız, bu konuda küçük bir hatırlatmamız olacaktır.

Biliyorsunuz, saç rengimizi değiştirirken, ten rengimize uygun renk ve tonları seçmeye özen gösteriyoruz. Bu durumu göz önünde bulundurarak, acaba, tarçın saç rengi bana gider mi , diye düşünenler için küçük bir bilgi paylaşalım.

Esmer bir tene sahipseniz, sizi daha genç gösterecek kahverengi ve tonlarından birini seçip tarçın rengi ile birlikte kullanabilirsiniz. Sarışın biri iseniz, şuan için saç renginiz açık ise saçınıza tarçın renk ile gölge attırabilirsiniz.

tarçın saç rengi kimlere yakışır

Saç Renginizi Evde Kendiniz Yenilemek İsterseniz

Saç renginizi evde kendiniz yenilemeyi düşünüyorsanız, bu konuda Clairol ortağı ve kuaför Jeremy Tardo şöyle bir öneride bulunuyor. Tarçın rengi ve tonlarını düşünüyorsanız , Clairol Nice N ’Easy 5W Medium Mocha Brown ve 5RB Medium Reddish Brown’ı karıştırıp kullanabilirsiniz. Arzunuza göre dilerseniz, bu renklerden sadece birini de tercih edebilirsiniz. Tercihinizi az bir kırmızı renkten yana kullanmayı isterseniz de 5W düşünebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?