Erkenci Kuş’un Ev Dekorasyonu

2018 yaz sezonunda dizi furyasına katılan Erkenci Kuş , 2019 dizileri arasında popülerliğini korumaya devam ediyor. Cumartesi akşamlar Star Tv‘de yayınlan dizinin bölümleri seyirciler tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor.

İçeriyi kadar, dekorasyonu da büyük bir ilgili gören Erkenci Kuş dizisinin dekorasyonu sizler için mercek altına aldık.

Yaşam alanlarınızın çizgisini yenilerken, Erkenci Kuş dekorasyonun çizgisinden ilham alabilirsiniz.

Can Divit’in Natürel ve Modern Evi

erkenci kuş can divitin evi

Sağlam duruşu , karizmatik bakışları, kendine özgü hareketleri ile kadınların ilgi noktası olan dünyaca ünlü fotoğrafçı ve reklamcı olan Can Divit‘in doğa ile iç içe olan evinin kapısından içeri girdiğimizde bizi son derece ve bir o kadar modern bir dizayn karşılıyor. Şehrin o kalabalık ve gürültü yaşamı evin dışında bırakıp, taş ve ahşap detaylarla ile dekore ettiğini görmekteyiz. Evin dizaynında dikkatimizi çeken diğer ayrıntılar arasında ise ahşap ve maun detaylar ile süslenmiş salon ve toprak tonlarındaki köşe takımı yer alıyor.

Sanem’in Dinlendirici ve Huzur Bulduğu Evi

erkenci kuş sanemin odası

Reklam ajansında önce getir götür elemanı ile işe başlayana Sanem, kısa bir süre içinde kendini reklam metini yazarı olarak bulur. İşin yoğunluğundan, stresinden arınmak ve rahatlamak için soluğu ailesi ile birlikte yaşadığı sıcacık sevgi dolu ve dinlendirici evinde alır. Evinin çizgisinde tercih edilen nil yeşili duvarlar mekanlara huzur verici bir ambiyans katarken, açık renk ve pastel renklerde tercih edilen oturma grupları bir taraftan mekanı ferah gösteriyor, bir taraftan da mekana doğal bir aydınlık katıyor. Bu sıcacık ve huzur veren mekana kirli pembe tonunda tercih edilen koltuklar, pudra pembesi abajur ve leylak rengi tercih edilen perdeler ise mekana hem naif bir dokunuş oluşturmuş, hem de romantik bir ambiyans katmış.

Aylin’in İddialı Ev Konsepti

erkenci kuş aylinin evi

Hırslı, istediğini elde etmek için her yolu deneyen , ajans da çoğu kişinin korkulu rüyası gibi görülen Aylin’in evine konuk olduğumuzda ise tıpkı kişiliği gibi evinin dizaynı da oldukça iddialı bir ev ile karşılaşıyoruz. Alçak ve ahşap detaylar ile donatılmış beyaz bir oturma takımı odaya elegan bir ambiyans oluştururken bordo ve antrasit tonlarında dekoratif yastıklar, oturma takımına şıklık katıyor. Evin iddialı görülmesini sağlayan ayrıntılar arasında duvarlarda tercih edilen beyaz rengi,  kırmızı ve bordo tonlarında tercih edilen tabloları sayabiliriz. Yaşam alanının modern tarafını güçlü kılan ayrıntılar arasında ahşap mobilyalar ve gömme ışıklandırmak sistemleri yer almakta. Salon dizaynı farklı kılan ayrıntılarda ise objektiflerimize ise turkuaz dekoratif objeler , toprak tonlarındaki stor perdeler ve yemyeşil bitkiler takılıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?