2021 Yaz Takı Trendlerini Gördünüz mü ?

2021 Yaz Takı Trendleri

Kombinimizi tamamlayan en önemli ayrıntılardan biri takılardır. Stilimize göre seçtiğimiz takılar bize özel olsa bile ara ara takı modasını takip etmekte de fayda var. Bizde moda takısını takip edenler için 2021 ilkbahar – yaz sezonun öne çıkan takı ve mücevher trendlerini inceledik.

Yaz Takı Trendleri 2021

XL Halkalar

yeni moda halka küpeler

Bu sezonun en göze çarpan parçalarından biri büyük beden halkalar. Geçenlerde New York’da podyuma çıkan mankenlerin kulaklarındaki kalın altın XL halka küpeler oldukça dikkat çekti. Zarif inci detaylar ile Boss ve 80’lerin aslan yelelerini andıran Balenciaga bu ürünleri sunan markalar arasında yer alıyor.

Swarovski

yeni sezon swarovski kolye koleksiyonu

Swarovski takı markası bu sezon için oldukça cesur ve iddialı bir koleksiyon hazırlamış. Egzotik hayvanlardan tropikal yapraklar ve çiçeklere kadar zahmetsiz bir kullanım sunan silüetler yaz sezonun iddialı parçaları arasında yer alıyor.

Çoklu Yüzükler

yeni trend yüzükler

Geçen yıldan görmeye alışkın olduğumuz çoklu yüzükler bu yılda sık sık göreceğimizin sinyalini veriyor. Aralarındaki ahenk gözetmeksizin her bir parmağa takılan bu yüzükler oldukça havalı duruyor. Yaz aylarında özellikle plajda ve günlük hayatımızda renkli kıyafetler ile muhteşem bir ahenk yakalıyoruz.

Tiffany & Co

en çok tercih edilen mücevher markası tiffany co

En çok tercih edilen mücevher markalarından biri olan Tiffany & Co bu sezon için klasik kalp ikonu ile zamansız zarafeti temsil eden zarif bir koleksiyon hazırlamış.

Bu Sezonun Trendi Ayakkabı Mücevherleri

değişik mücevher tasarımları

Tarzını konuşturmayı sevenler bu ayakkabı mücevher trendini çok sevecekler. Süslemeye yeni bir bakış açısı getiren ayakkabı ve mücevher ikilisi , mücevherlerin takıldığı yer konusunda bakış açılarını değiştiriyor. İddialı olmayı sevenler için metal zincirleri değerlendirerek alışılmışın dışında bir trend oluşturabilirsiniz.

Pandora

pandora yaz koleksiyonu

Garden koleksiyonu ile yaz sezonuna merhaba diyen Pandora muhteşem bahçelerden ilham almış. Enerjinizi yükseltecek sizi olumlu düşüncelere sevk edecek bir takı arayışı içerisindeyseniz tomurcuktan, yeni açan çiçeğe ve arıların yer aldığı bu koleksiyona göz atabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?