Evinizde Yaz Esintisini Yansıtacak Yeni Trend Uygulamalar

Evinizde Yazı Yaşatacak Yeni Dekorasyon Trendleri

An itibariyle , kapalı ve kasvetli kış mevsimini geride bırakmış durumdayız. Yazın sıcaklığını, esintisini yaşam alanımıza yansıtmak için birtakım değişiklikler ve birkaç dokunuş yaparak evimizin enerjisini yükseltebiliriz. Evimde yaz esintisini nasıl yansıtabilirim, diyenler için yeni trend yaz dekorasyon uygulamalarından birkaçı hemen paylaşalım.

Yaz Dekorasyon Trendleri

Renklerin Marin Konsepti İle Evinizin Enerjisini Yükseltin

marin yatak odası dekorasyonu

Bir taraftan evinizde yaz esintilerini yaşatmak, bir taraftan da enerjini yükseltmek için yaz mevsimin favori 2 renk olan beyaz ve maviyi tercih edebilirsiniz. Yazlık mekanların başında gelen Kos Adasını yaşam alanlarınıza getirecek olan bu iki rengi evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz . Mesela yatak odanızın dekorasyonunda bir yenilik yapmayı düşünüyorsanız, bu iki rengi tercih edip, bir de ışıktan faydalanarak yatak odanızı aydınlık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Farklı Bir Konsept Arayanlar İçin ”Japandi ”

Dekorasyon çizginiz doğallıktan yana ise Japandi çizgisine bir göz atmanızı öneririz. Hemen bu çizgi hakkında küçük bir bilgi paylaşalım. Japandi , İskandinav tarzının Japon tarzının esintilerin birleşmesidir. Bu tarzın çizgisinde minimalizm ön plandır. Bu çizgiyi yaşam alanlarınıza yansıtmak için tercih edeceğiniz unsurların, şık hatlara sahip olmasına özen gösterin. Ayrıca hem doğal renk tonlarına, hem de materyallere sahip olması da gerekmektir. Bu tarz yaz aylarında evinize farklı bir ferahlıkta katacaktır.

Bohem Dokunuşlara Ne Dersiniz ?

marin yatak odası dekorasyonu

Evinizde farklı bir kültürün izlerini yansıtmaya ne dersiniz ? Mesela, etnik desenli kilimler, püsküllü duvar süsleri ve büyük vazolar ile rattan mobilyalar tercih ederek, farklı bir kültürün izlerini evinize yansıtabilirsiniz. Daha farklı bir alternatif isterseniz, bohem tarzına kendi yorumunuzu katarak, evinizde farklı bir iz oluşturabilirsiniz.

Doğal Yaşama Dönüş

Doğa ile iç içe olmayı sevenler burada mı ? Yaz mevsiminde yaşam alanınızın hem iç mekanında hem de dış mekanında doğal bir yaşam oluşturmaya ne dersiniz ? Bunun için yapmanız gereken sevdiğiniz bitki ve çiçekleri hem iç mekanda , hem de dış mekanda kullanmak olacaktır.

Küçük bir hatırlatma . Yaşam alanınız için yeni dekorasyon trendleri ve uygulamaları öğrenmek için dekorasyon kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sevgilerle…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?