Furkan Andıç Yeni Dizisi Kardeş Çocukları

Furkan Andıç Yeni Dizisi

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu paylaştığı bu pazar Star tv ekranlarında ilk defa seyircileri ile buluşacak olan Kardeş Çocukları dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Volkan Demir karakterine can verecek olan Furkan Andıç‘ı yakından tanımaya ne dersiniz ?

Furkan Andıç Kimdir ?

furkan andıç oynadığı diziler

1.90 boyu, fit fiziği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Furkan Andıç 4 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Trabzonlu bir babanın ve Boşnak bir annenin oğlu olarak dünyaya gelen Furkan, ilkokul ve lise eğitimini İstanbul‘un Ataşehir ilçesinde tamamlamıştır. Liseyi bitirip, üniversite eğitimi görmek için Ukrayna‘nın başkenti Kiev gidip, Kiev Politeknik Üniversitesi ilk sene hazırlık ve dil eğitimi almıştır. İkinci senesinde Ekonomi Bölümünü tamamladıktan sonra ardından eğitim sistemi denklik koşuluyla İstanbul’a geri dönmüştür. Bir süre Bilgi Üniversitesinde Radyo ve Televizyon eğitimi görmüş. 2011 ve 2012 yılları arasında 1.eğitim öğretim yılında Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümüne yatay geçiş yapmıştır.

Furkan Andıç’ın Oyunculuk Kariyeri

furkan andıç boyu

Başarılı oyuncu , oyunculuk kariyerine reklam filminde oynayarak başladı. İlk dizisi Kolej Günlüğü ile adım atan genç oyuncu, daha sonra 2011 yılında yayınlan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde konuk oyuncu olarak bir kez daha ekranlarda boy gösterdi. Yıl 2013 gösterdiğinde ise bu sefer yakışıklı oyuncu Yağmurdan Kaçarken dizisinde bir kez daha sevenleriyle tv dizisi ile buluştu. 2014- 2015 dönemlerinde yayınlanan bir gençlik dizisi olan Kaçak Gelinler, 2016 da romantik komedi türünde yayınlanan Tatlı İntikam dizisinde başrolde idi.

furkan andıç kimdir

Ve takvimler 27 Ocak 2019 Pazarı gösterdiğini de genç ve başarılı oyuncu Furkan Andıç, Volkan Demir karakteri ile Kardeş Çocukları dizisi ile bir kez daha sevenleri ile buluşuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?