İlhanlar Home ” İndirimli Ürünler ” Gördünüz mü ?

İlhanlar Home İndirimli Ürünler 2020

İlhanlar Home ‘un indirimli ürünlerini gördünüz mü ? Eğer henüz görme fırsatınız olmadıysa , şimdi bize eşlik edip indirimli ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz. İndirimli ürünler arasında neler mi var ? Bütçenizi fazla zorlamadan evinizin ihtiyacını karşılayabileceğiniz ürünlerin birçoğu indirimde olduğunu söyleyebiliriz. Hemen bir kaç ürünü sizler ile paylaşalım.

Karaca Hatır Hüp Türk Kahvesi Makinesi

karaca indirimli kahve makinesi ilhanlar home

Gün ilk ışıkları ile birlikte soluğu mutfakta alıp güne kahve ile başlayanlardan mısınız ? Bazen bir keyif kahvesi, bazen bir yorgun kahvesi için şöyle bol köpüklü sade bir kahve iyi gider diyenlerdenseniz, mutfağın en güzel köşesinde Karaca Hatır Hüp Türk Kahvesi Makinesi yer ayırmanızı tavsiye ederiz. Evde kalıp kahvenin tadına doyasıya varabilesiniz diye şuan için Karaca Hatır Hüp Türk Kahvesi Makinesi fiyatını 588 TL’den 299 TL’ye indirilmiştir.

Porline Porselen 24 Parça Yemek Takımı

yemek takımı modelleri ilhanlar home

Rengiyle, deseniyle ve duruşuyla yemek davetlerinize eşlik edecek yeni bir yemek takımı arayışı içindeyseniz, Porline Porselen yemek takımını düşünebilirsiniz. Bu paketin içerisinde ;

6 tane yemek tabağı

6 tane pasta tabağı

6 tane servis tabağı

6 tane çorba kasesi

mevcuttur.

6 kişilik 24 parçadan oluşan Porline Porselen yemek takımı fiyatı şuan için 349 TL yerine 199 TL.

Falez Granit Tencere Seti

ilhanlar home indirimli granit tencere seti

Tadı damağınızda, tabağı mutfağınızda kalacak birbirinden lezzetli menüleri hazırlamak için tencere seçimi oldukça önemlidir. Bugünlerde yemeklerinizde istediğiniz lezzeti yakalayamadığınızı düşünüyorsanız, tencere setinizin değişim zamanı gelmiş demektir. Yemeklerinizin daha lezzeti olması için mutfağınızda Falez Granit Tencere Setine yer açabilirsiniz. Fiyatı mı ? Falez Granit Tencere Seti Fiyatı şuan için 549 TL’den 299 TL’ye indirilmiş.

Bu fırsatı değerlendirmek ve diğer ürünler hakkında bilgi almak için İlhanlar Home ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?