İsa Duran Mobilya 2020 Tv Ünitelerini Gördünüz mü ?

İsa Duran Mobilya Duvar ve Tv Üniteleri 2020

Yaşam alanlarınıza yepyeni bir soluk getiren yeni sezon İsa Duran Mobilya‘nın ürünleri görmeye hazır mısınız ? Her bir ürün kategorisinde yer alan ürünler, bir taraftan evinizin farklı alanlarına farklı yorumlar katarken, bir taraftan da evinizin çizgisini elegan bir görünüme kavuşturuyor.

Yakın bir zamanda evinin mobilyalarını yenilemeyi düşünenler ve özellikle yeni bir tv ünitesi almayı planlayanlar için çok kısa bir süre önce ürün gamında birbirinden estetikli yapıya sahip aynı zamanda fonksiyonel özelliklere sahip yeni sezon İsa Duran Mobilya Duvar ve Tv Ünitesi Modellerini şuan sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Miranda Tv Ünitesi – İsa Duran Mobilya

miranda tv ünitesi isa duran mobilya
İsa Duran Mobilya Tv Ünitesi

İster oturma odasına , isterseniz de yemek odasına eşlik edecek zarif aynı zamanda işlevsel özelliklere sahip bir tv ünitesi arıyorsanız, bu tv ünitesine bayılacağınızı düşünüyoruz. Hemen Miranda Tv Ünitesinin ölçülerini sizler ile paylaşalım. Ünite alt blok : g / w 2200 y/h: 460 d/d: 441 . Ürünü oluşturan 1 adet üst kutunun ölçüleri g/w: 390 y/h: 1050 d/d: 220 . Üst rafın ölçüleri ise g/w: 1316 y/h: 288 d/d: 210

Modern Dizayn Piramit Tv Ünitesi

piramit tv ünitesi isa duran mobilya
Piramit Tv Ünitesi

Oturma odanızın stilinde çağdaş bir çizgi hakim ise, bu çizgi bir tık daha yukarıya taşıyacak, odanızın görünümüne zarif bir incelik katacak olan Piramit tv ünitesinden gözlerinizi alamayacaksınız. Bu ürün 1 tane alt ünite, 1 tane açık ve 1 tane de kapalı raflar olmak üzere 2 tane üst üniteden oluşmaktadır. Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere ikili açık raf ünitesi, ürüne farklı bir yorum katmakta.

Küçük Mekanlar İçin Star Tv Ünitesi

star tv ünitesi isa duran mobilya

Şuan için son ürün olarak da Star tv ünitesine bakalım. Tv ünitesini kullanacağınız alan dar yada küçük ise bu ürün oldukça ideal bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Üst ve alt üniteden oluşan bu ürün fonksiyonel özellikleri ile yaşam alanlarınıza yeni bir düzen getirecektir.

Sevgili takipçilerimiz hem bu tv ünitelerini, hem de diğer ürünleri daha yakından görüp, bilgi sahip olmak isterseniz, sizleri mağazada görmekten mutluluk duyarız. Hemen şuraya iletişim adresini bırakıyoruz, mağazaya uğramak isteyenler için. 😉

İsa Duran Mobilya Adres : Merkez Mahallesi GMK Bulvarı Aros 20 Sitesi A Blok No: 820/A, 33200 Mezitli/Mersin

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?