İsa Duran Mobilya Kaçırılmayacak Düğün Paketi

İsa Duran Mobilya’dan yine kaçırılmayacak Düğün Paketi Kampanyası

Bugünlerde sevdiği kişi ile hayatını bir ömür birleştirmek isteyen sevgili çiftlerden ardı ardına nişan, düğün davetleri gelmeye başladı. Öncelikle evlenecek olan tüm çiftlerimize ömür boyu mutlulular diliyoruz, darısı da isteyen diğer bekarların başına diyoruz. 🙂

Evlilik hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftlerimizin bir taraftan mutluluklarına ortak olmak , bir taraftan da mobilya seçimlerine yardımcı olmak adına farklı firmaların 2018 düğün paketleri hakkında bilgileri paylaşmak istedik.

Bildiğiniz gibi birçok mobilya firması, evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlere yardımcı olmak adına hemen hemen her bütçeye ve zevke hitap eden çeyiz paketi ya da düğün paketleri hazırlamaktadırlar. Bu firmalardan biri de İsa Duran Mobilya ‘dır.

İsa Duran Mobilya Düğün Paketi

Evlenecek olan çiftlerin mutluluklarına ortak olmak, yuva kurmalarına yardımcı olmak adına kısa bir süre önce yeni bir düğün paketi hazırlayarak, evlenecek olan çiftlerin beğenisine sundu.

İsa Duran Mobilya Düğün Paketinin içerisinde neler mi var ? Hemen vakit kaybetmeden paketin içerisinde neler olduğuna gelin birlikte bir göz atalım.

İsa Duran Mobilya düğün paketi içerisinde ; oturma grubu – yemek odası ve yatak odası mevcut .

isa duran mobilya yatak odası takımları

Yatak odası takımı ; çift kişilik yatak – iki adet komidin – bir adet şifonyer  ve dolaptan oluşmaktadır.

isa duran mobilya oturma grubu modelleri

Oturma grubuna baktığımızda ise son derece sportif rahat ve konforlu bir oturma grubu ile karşılaşmaktayız.  Son zamanların en çok tercih edilen 2 adet üçlü Chester koltuk ve 2 adet berjerden oluşmaktadır.

isa duran mobilya yemek odası takımı

Şimdide gözlerimizi yemek odası takımına çeviriyoruz. Yine bizi sportif doğal bir sıcaklığa sahip 6 tane sandalye – yemek masası – konsol ve aynasından oluşan bir yemek odası takımı karşılıyor.

Sevgili çiftler eğer bu düğün paketini beğendiyseniz ve yeni kuracağınız evinize bu mobilyaların çok yakışacağını düşünüyorsanız, elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?