Kadınlar Günü’ne Özel Watsons’dan Baş Döndüren İndirimler

Watsons Kadınlar Günü İndirimi 2020

En sevilen kozmetik markalarını bir arada oldukça cazip fiyatlar ile sunan Watsons, 8 Mart Dünya Kadınlar günü için kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor.

26 Şubat – 8 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olan dünyayı döndüren kadınlara baş döndüren güzellikler sunmak için bazı markaların, bazı ürünlerinde %60 varan büyük indirimler mevcut. Bizde siz sevgili takip canlarımızı düşünerek , indirimli ürünlerden birkaçını hemen paylaşalım, istedik.

Watsons Kartına Özel Makyaj Ürünlerine % 50 İndirim

dünya kadınlar günü indirimleri watsons indirimli makyaj ürünleri

Sevgili takip canlar 26 Şubat ile 8 Mart arasında Watsons Card’ı ile yapacağınız seçili makyaj ürünlerinde % 50 indirim uygulanmakta. Kozmetik ürünün önde gelen markaların bazı ürünleri kaçırılmayacak fırsatlar söz konusu. Mesela, kirpiklerinize dolgunluk hissi verecek olan MAYBELLINE NEW YORK Lash Sensational Maskara Extra Siyah fiyatı ; 69,95 ₺ ‘den 34,95 ₺ ‘ye indirilmiş. Gözeneklerinizin küçülmesine yardımcı olacak aynı zamanda cildinizi doğal bir parlaklığa kavuşturacak olan RIMMEL LONDON Stay Matte Transparan Pressed Pudra No. 001 fiyatı ; 44,95 ₺ ‘den 22,45 ₺ ‘ye düşmüş.

8 mart kampanyaları indirimli kişisel bakım ürünleri watsons

Rutin cilt bakım ürünlerinin yenilemenin tam zamanı. Yaşımız kaç olursa olsun, her zaman için cildimizin mümkün oldukça parlak, canlı ve ışıl ışıl bir görünümde olması isteriz. Bunun içinde bazı yöntemler deneriz. Bunların arasında cilt tipimize uygun maskeler, temizleme jelleri, nemlendiriciler vb. ürünler kullanırız. Eğer sizlerde rutin günlük cilt bakımınıza önem veriyorsanız aynı zamanda bütçenizi de düşünüyorsanız, bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Tabi ki, Watsons’un Kadınlar Günü İndirimi ve Kampanyalar bunlarla sınırlı değil. A’dan Z’ye farklı kozmetik markaların ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar söz konusu. Geç kalmadan, size en yakın Watsons mağazalarına uğrayıp, ürünleri inceleyin, deriz. 😉

Sevgilerle…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?