Lifting Etkili En İyi 4 Anti-Aging Krem

Gün geçtikçe yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri uzun süre daha etkileyici formüller ile piyasaya çıkıyor. Belli bir yaştan sonra ihtiyacımız olacak yaşlanma belirtilerini azaltan, aynı zamanda cilde sağlıklı bir dolgu verip aydınlık görülmesini sağlayacak olan bazı kremleri sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Vital Perfection Overnight Firming Treatment / Shiseido

İlk ürünümüz 35 yaş ve üstü , kuru cilde sahip olanlar için gelsin. Sıkı bir cilt görünümü proaktif cilt bakımı sunan bir üründen kısaca bahsetmek istiyoruz. Sadece 1 haftada daha sıkı bir cilt görünümü sağlayan  Kurenai-TruLift kompleks -TruStructiv teknolojisi ile cildin potansiyelini arttıran yeni ReNeura++™ teknolojisi içerir.

shiseido yüz sıkılaştırıcı krem
Shiseido

İçermiş olduğu yoğun , lüks yapıdaki krem elastikiyet kaybı, kırışıklık ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerini onarmaya ve önlemeye yardımcı olur. Cildinizin daha sıkı ve toparlanmış bir görünüm cildi yenileme özelliğine sahip olan bu ürünün içerisinde aspir özü – Bulgar gül suyu – odokiro botanik özünden oluşan özel KURENAI-TruLift Kompleksi bulunmaktadır.

Clr Rose Radiance Cream / Clarins

40 yaş ve üzeri kadınların rahatlıkla kullanabileceği yeni nesil bir yaşlanma karşıtı bakım sunan bir kremden bahsetmek istiyoruz. CLARINS Clr Rose Radiance Cream ; doğal pembe ışıltısı ile cildinizi her sabah arındırıp, yeniden canlandırıp, güçlendirecektir.

clarins yaşlanma karşıtı krem
Clarins

Yenileyici aynı zamanda arındırıcı etkiyi bir arada istiyorsanız , pembe ışıltısı etkisi ile günlük bakım kremi arayan 40 yaş ve üzeri kadınlar için oldukça ideal bir krem.

Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem – Revitalizing Supreme Plus / Estee Lauder

Estee Lauder ‘in yeni yaşlanma karşıtı nemlendirici kremi revitalizing supreme plus ile tanıştınız mı ? Yenilikçi serisi içerisinde yer alan Revitalizing Supreme Global Anti-Aging koleksiyonu, cildinizin gençlik ışıltısının dışarı çıkmasına yardımcı olacak Moringa özü içermektedir.

estee lauder yaşlanma karşıtı nemlendirici krem
Clarins

Cildinizin doğal aktivasyonu destekleyip , çok amaçlı yaşlanma karşıtı seri, kolajen içeren dokusu sayesinde cildinizin kolajen üretiminde destekte bulunuyor.

Liftactiv Collagen Specialist / Vichy

Cildinizin daha genç görülmesini sağlayacak Vichy Liftactiv Collagen Specialist kremden kısaca bahsetmek istiyoruz.

yaşlanma karşıtı gündüz bakım kremi vichy
Clarins

Peptitler ve C Vitamini içeren formülü, cildi nemlendirirken yaşlanma belirtilerine karşı savaşır ve cilt daha genç bir görünüme kavuşur.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?