Mersin’in İlk Butik Cafesi ” Zeynep Henna ”

Mersin ilk butik cafesine dün ( 2 Haziran ) itibarıyla kavuştu . Zeynep Henna Butik dün özel bir açılış ile hizmet vermeye başladı. Bizde yaşam trend ekibi olarak bu özel davete yer aldık.

Kardeşim kadar değerli olan Zeynebime  (@zeynep_henna ), iş hayatında bir kez daha başarılar diliyorum.

Zeynep Henna Butik Mersin

şal eşarp modelleri 2018

Sizlerde bizim gibi şimdiye kadar birçok butik dolaşmış , alış veriş yapmışsınızdır. Her birinin kendine özgü bir çizgisi stili vardır. Şimdi diyeceksiniz ki, Zeynep Henna Butik’i diğer butiklerden ayıran özellik nedir diye ? Hemen butik ile gözlerimizi sizlere aktaralım.

Öncelikle butiğin kapısının önüne gelir gelmez güler yüzle karşılaşıyorsunuz. Kapıdan içeriye adımınızı atar atmaz, son derece doğal, samimi ve sıcak bir atmosfer ile karşılaşıyorsunuz.

Butiğin iç dizaynı oldukça doğal ve kendi özgü farklı bir çizgisi var. Sanki yıllardır bu butiğe gelişmiş gitmiş gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Butiğe girdiğiniz andan itibaren sanki butik sizinmiş gibi bir izlenime kapılıyorsunuz. Bu da mekanın son derece sıcak ve samimi bir ortam olmasından kaynaklanıyor.

Zeynep Henna Butik’te Neler mi var ?

şal eşarp modelleri zeynep henna

Bu butikte kendinizi özel hissettirecek farklı tasarımlar bulabilirsiniz.  Tunik, bluz ve elbiseler mevcut. Bu arada bir parantez açıp, şu bilgi de sizlerle paylaşalım. Ürünler seri üretim değil. Her modelden farklı renklerde birkaç adet bulunmaktadır. Farklı renk ve modellerden birkaç tane olduğu için alacağınız kıyafeti herkesin üzerinde göremezsiniz, bu da sizi farklı ve özel yapacaktır. Tarzınızın farkını ortaya çıkarmak için tercihinizi Zeynep Henna Butik’ten yana yapabilirsiniz. 😉

Kıyafetin dışında birbirinden özel renklere sahip kullanımı oldukça güzel şal eşarp, Medine ipeği şallar da mevcut.

Kıyafet ve şalların yanı sıra Hint kınası hizmeti de devam etmekte. Eğer bir davete ya da özel bir günde güzelliğinizi ve tarzınız bir tık daha öne çıkarmak isterseniz Hint kınası yaptırabilirsiniz.

Bu özel yazımızı burada noktalarken bir dipnot eklemek isteriz. Zeynep Henna Butik’e bir kez olsun, uğramanızı öneririz. Mekanı görüp, o ambiyansı yaşamanızı isteriz.

Zeynep Henna Butik ile ilgili tanıtım videosu için youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Kanala abone olursanız da seviniriz. 🙂

Sevgilerle…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?