” Öğretmenler Günü ” ne Özel İndirimler 2018

24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

24 Kasım Öğretmenler Günü, İndirim , Öğretmenler Gününe Özel Kampanya

Hayatımıza önemli ölçüde yön veren değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

Biliyorsunuz takvimler 24 Kasım‘ı gösterdiği zaman başta öğrenciler olmak üzere velileri tatlı bir telaş sarar, acaba öğretmenler gününü için nasıl bir hediye alabiliriz , diye. Söz konusu öğretmenler olunca , hediye alternatifleri oldukça çoğalıyor. Çantadan tutunda , takım elbiseye kadar, kişisel bakım ürünlerinden tutunda, ev aksesuarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşı karşıyayız.

Tabi, bu anlamlı ve önemli günde bazı kamu kurumları da 24 Kasım Öğretmenler Günü ve haftası için özel indirimler uygulamakta. Arzu ederseniz, bu özel indirimlere gelin, birlikte göz atalım.

öğretmenler günü kampanyaları 2018

TCDD ‘ de Biletlerde  % 50 İndirim

TCDD’den yapılan açıklamaya göre 24 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olmak üzere Hızlı Tren Biletlerinde % 50 indirim uygulanacak.

Bu indirimden yararlanmak isteyen sevgili öğretmenlerimiz biletleri dilerlerse İnternet üzerinden, dilerlerse 444 82 33 çağrı merkezini arayarak, ya da biletlerini gişeden alabilirler.

Anadolu Jet ve THY’dan % 25 İndirim

Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet, değerli öğretmenlerimiz ve aileleri için biletlerde % 25 indirim sunuyor. İndirimli biletleri 24 Kasım 2019 ‘ a  kadar alabilecekler. 19 Kasım 2018 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında ise seyahatlerini gerçekleştirebilecekler.

Türk Telekom’dan Hediye Paket

Türk Telekom’lu öğretmenlerine özel 24 Kasım gününde geçerli 1 GB cepten İnternet ve 1 hafta boyunca geçerli şebeke içi geçerli sınırsız konuşma hakkı elde edecekler.

1 GB cepten hediye İnternet 24 Kasım saat 23: 59’a kadar, bir hafta boyunca geçerli şebeke içi sınırsız konuşmada 30 Kasım saat 23: 59’a kadar geçerli olacaktır.

Müze ve Ören Yerler Ücretsiz

Milli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında süresiz bir antlaşma imzalandı. Bu antlaşmaya göre bundan böyle öğretmenlerimiz müze ve ören yerleri ücretsiz olarak ziyaret edebilecekler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?