Pantone 2019 Sonbahar Modası Renk Trendleri

Sonbahar Modası Trendleri 2019

Renk kartelasında bir dünya markası olan Pantone bu sonbahar ve kış modası için trend olacak renkleri belirledi.

Bugünlerde gardıroplarınızda yenilik yapmayı düşünüyorsanız, renk konusunda sizlere ilham vermesi adına renk trendlerini inceleyebilirsiniz.

Chili Pepper / Biber Kırmızı

2019-2020 sonbahar kış trendleri

Bir kadın gardırobunda özel günlerde veya kutlamalarda giyebileceği kimi zaman sadeliğini kimi zaman ise ışıltısını yansıtacak olan bir kırmızı kombini vardır. Aşkın ve romantizmin rengi olan kırmızı rengin en heyecan verici tonu olan acı kırmızı biber rengi bu sezonun en trend renkleri arasında yer almakta.

Biking Red/ Koyu Bordo

2019 sonbahar renkleri

Sonbahar ve özellikle kış mevsiminin vazgeçilmez renkleri arasında şarap kırmızının derin bir tonunu yansıtan koyu bordo yer almakta. Moda çizginize mükemmel bir sıcaklık ve derinlik kazandırmak adına bu renk size çok yakışacaktır.

Sugar Almond / Badem Rengi

Tercihini kahverenginden yana yapmayı düşünenler için kahverenginin tatlı ve bir o kadar da dumanlı tonu olan badem rengini tercih edebilirsiniz. Sonbaharın vazgeçilmez renkleri arasında olan bu rengi özellikle çizmelerde ve kaşe kabanlarda çok sık karşılaşacağımızı belirtmek isteriz.

Peach Pink / Şeftali Rengi

2019 moda rengi

Bu sezon ilkbahar ve yaz renklerini etkisi altına alan turuncu renk skalası etkisini şeftalinin açık tonları ile sonbahar ve kışta sürdürüyor. Şeftali rengini farklı renk ve tonlar ile kombinleyerek muhteşem bir ahenk yakalayabilirsiniz.

Crème de Pêche / Toz Pembe

yeni sezon moda trendleri

Sonbaharı etkisi altına alan ve kışı da elinde tutmaya hazır olan renkler arasında ise şeftali renginin daha soft ve pembeye kaçan tonu olan toz pembeye de şans vermenizi tavsiye ederiz.

Forest Biome / Koyu Yeşil

sonbahar kış moda renkleri

Çizginize zengin bir dokunuş yapmayı düşünüyorsanız, kesinlikle bu dokunuş yeşilin koyu tonu ile yapmanızı öneririz. Başta beyaz tenliler için oldukça ideal bir renk olan koyu yeşili , farklı kıyafet ve desenler ile kombinleyerek farklı bir kimliğe bürünebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?