Tatilden Yeni Dönmüş Gibi Cildiniz Bronz Gösterecek 5 Ürün

Şöyle tatilden yeni dönmüş gibi cildimi bronz göstermenin yolu yok mu, diyenler için şahane bir haberimiz var. 😉

Bronz Görünmenizi Sağlayacak En Etkili 5 Ürün

Tatile çıkmadan cildinizi şu ürünler ile bronz gösterebilirsiniz. Bu ürünler hangileri mi, gelin birlikte inceleyelim.

Bronz Bacaklar İçin Sally Hansen Air Brush Legs

sally hansen air brush legs

Çok bir işlem yapmadan, zahmetsiz bir şekilde bronz bacaklara sahip olmak istemez misiniz ? Kim istemez ki, dediğinizi duyar gibiyiz. İstediğiniz zaman kısa bir süre içerisinde bronz bacaklara sahip olmak için Sally Hansen Air Brush Legs sizinle. Bu ürünün formülünde bulunan  palmaria özü sayesinde cildinizde görülen kusurları kapatıp, anında bronz bacaklara sahip olabilirsiniz.

Bronz Bir Yüze Sahip Olmak İçin Kiko Floral Bronzer

kiko floral bronzer

Yüzünüzün hem doğal görünmesini hem de eşit bronzluk sağlayıp, yüz hatlarınızı güçlendirmek için oldukça ideal bir üründür. Mat bitişli ipeksi ve kadifemsi bir dokuya sahip olan Blossoming Beauty Floral Bronzer, karıştırılması kolaydır. Etkiyi hafiften yoğuna kadar oluşturmanıza olanak tanır. Kabartmalı bir çiçek deseni ile süslenmiştir.

Doğal Bir Bronzluk İçin Giorgio Armani Maestro Bronzer

giorgio armani maestro bronzer

Gerçek anlamda doğal bir bronz tene mi sahip olmak istiyorsunuz ? Eğer yanıtınız, aynen öyle bir tene sahip olmak istiyorum, ise o zaman  Giorgio Armani’nin sıvı bronzlaştırıcısı Maestro Liquid Summer ile tanışmanın vakti gelmiş, demektir. Daha az yoğun bir görünüm isterseniz de SPF 15 korumalı, sıvı bronzlaştırıcıyı nemlendiricinize katarak kullanabilirsiniz.

Doğal Güneş Yanığı Etkisi İçin Clinique True Bronze Pressed Sunkissed

clınıque

Şöyle cildim hafif güneşlenmeden dolayı, yanmış gibi bir görünüme sahip olsa, fena olmaz diyenler için güzel bir ürün önerimiz var. Clinique True Bronze Pressed Sunkissed, hafif pudra bronzlaştırıcı cildinizde doğal güneş yanığı etkisi yaratır. İstediğiniz ölçüde bronzluğu sağlamak için kolayca karıştırılarak uygulanır. Anında bronz bir ışıltı için mükemmeldir. Uzun süre kalıcı. Yağsızdır. 

Doğal Bir Parlaklık ve Bronz Bir Ten İçin Estée Lauder Bronze Goddess Gelée Bronzer

estee lauder bronze goddess gelee bronzer

Cildinizin soluk bir görünümde olduğunu düşünüyorsanız, bu ürün tam sana göre ! Estée Lauder Bronze Goddess Gelée Bronzer, lüks jel bronzlaştırıcı özel bronz pigmentlerden oluşan formülüyle cilde doğal bir parlaklık verir. Hafif bir yapıya sahiptir ve kolay sürülür.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?