Yaz Parçalarını Sonbahara Nasıl Taşınır ?

Yaz boyu severek giymiş olduğunuz parçaları sonbahar stilinize de yansıtmaya hazır mısınız ?

Yaz boyu stilimize eşlik eden uçuşan elbiseler, mini etekler, şortlar ve sandaletleri, bir daha ki yaza giymek üzere dolaptaki yerlerini almaya başladı. Size söyle bir teklifte bulunsak, yazın en sevdiğiniz birkaç parçasını sonbahar stilinize taşımaya ne dersiniz ? Kulağa hoş geliyor , dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman hiç vakit kaybetmeden ayrıntıları sizler ile paylaşmaya başlıyoruz.

Moda da yeni bir trend haline gelmeye başlayan mevsimsiz hale gelen trendleri destekleyen bir yöntem olan ” layering ” tüyoları bu konumuzda işimize çok yarayacaktır. En güzel yaz parçaları arasında yer alan slip elbiseleri gömleklerin üzerine, denim şortları desenli kilotlu çoraplar ile, uçuşan elbiseleri diz boyu çizmeler ile kombinleyip, çok şık bir şekilde soğuk havalara uyarlayabilirsiniz.

Bugünlerde birçok tasarımcı koleksiyonlarında sezonsuz gösterme kararı almışken, bizlerde sizler için sezonsuz giyinme önerilerini paylaşalım istedik.

Sezonsuz Giyinme Kombinleri

Denim Şortlar

denim şort modelleri kadın

Yaz mevsiminin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan denim şortları sonbahara taşıyabilirsiniz. Denim şortlarını şık bir şekilde sonbahar mevsiminde kullanmak için renkli yada desenli kilotlu çorap tercih edebilirsiniz. Kombinizi tamamlamak için tabanlı postallar, kısa oversized hoodieler blazer ceketler tercih edebilirsiniz.

Mini Elbise

sonbahar mini elbise modelleri

Her ne kadar mini elbiseler yaz aylarının gözde parçaları arasında yer alsa da , her sezonda giyilebilecek parçalar arasında yer almakta. Yeni sezonda da mini elbisenizi giymek isterseniz, şöyle bir kombin oluşturabilirsiniz. Uzun bir ceket, mini elbise ve diz üstü çizme ile birleştirebilirsiniz. Bu kombiniz ile katılacağınız herhangi bir davette stilinizi bir kez daha konuşturabilirsiniz.

Slip Etek

slip etek kombinleri

Kumaş ve formunu göz önünde bulundurduğumuzda slip etekler yaza aitmiş gibi görünse de sonbahara da hitap ettiğini belirtmek isteriz. Slip etekler ile sofistike bir stil oluşturmak için oversized kazak, diz üstü çizme ile kullanabilirsiniz.

Renkli Deriler

renkli deri ceket kombinleri kadın

Her mevsim trend olan parçalar arasında renkli deriler ilk sıralarda yer almakta. Ancak sonbahar kış mevsimlerinde renkli giyinmeyi tercih etmiyorsanız, ilk adımları atmak adına cesur renklerin hakim olduğu renkli derileri tercih edebilirsiniz. Göz alıcı bir stil oluşturmak için klasik siyah kahverengi derilerini kullanabilirsiniz. Stilinizi tamamlamak için mule ayakkabı ve tüylü bir çanta tercih edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?