2019 Sonbahar Takı Trendleri Göz Kamaştırıyor

Swarovski Yeni Koleksiyonu ''Tarot Magic''

Geçtiğimiz günlerde Swarovski markası 2019 sonbahar takı koleksiyonu ” Tarot Magic ” gün yüzüne çıkardı. Bu koleksiyonunda tarot ve kristallerin gizemli aynı zamanda güçlü ilham alınarak kolye, saat, bileklik ve yüzükler tasarlandı.

Tarot Magic koleksiyonu ile bu sonbaharda tüm dileklerinizi gerçeğe dönüşmesini dileğiyle, günlük tarzınıza sihirli bir dokunuş yapıyor. Maça, kupa, sinek ve karo sembollerin yanı sıra Fatma’nın Eli, nazar boncuğu, sonsuzluk işareti gibi sembollerde tasarımın içerisinde yer almakta.

Dilerseniz şimdi gelin birlikte bu sonbaharda kombinizi zarif bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak koleksiyonun can alıcı parçaları arasında yer alan yüzük , kolye ve bileklikleri inceleyerek tasarımlarda yer alan sembollerin hakkında bilgilenelim.

Swaroski Tılsımlı Takıları

Kokteyl Yüzük

swarovski tarot magic kokteyl yüzüğü

Tarot sembollerinin mistik dünyasından ilham alınarak kokteyl yüzüğünde , mavi renk kristaller ile zarif bir şekilde birleşerek farkını gözler önüne seriyor. Altın renkli kaplama bant yüzük farklı yüzük boyutlarına uyum sağlayabilmek için ayarlanabilir yapıya sahiptir.

Altın Rengi Kaplamalı Tarot Magic Kolye

swarovski tarot magic kolye

Takılarınızın arasında vazgeçilmez olacak olan Tarot Magic Kolye , olumluluğu ve yeniden doğuşu simgelemekte olan zarif bir pavé kırlangıç , şanslı bir anahtar motifi ve birde bir kürek motifi dahil olmak üzere kristaller ile süslenmiş çeşitli semboller yer almakta. Mavi tonlu kristaller altın kaplama metal ile zarif bir şekilde birleşen bu kolyeyi her kıyafetinizle rahatlıkla kombinleyip, tarzınıza çekicilik ekleyebilirsiniz.

Swarovski Symbolic Motif Yüzük

swarovski motif yüzük

Klasik bir havası olan bu yüzük, antik dönemde korumanın simgesi olan hamse elinden ilham alınarak dizayn edilmiştir. Bu yüzüğün tasarımında pembe altın rengi , kaplama metal ve zarif mavi pavé süslemeler kullanılmış.

Tarot Magic İğneli Küpeler

swarovski tarot magic iğneli küpe

Son parça olarak da iğneli küpeleri inceleyelim. Altın rengi kaplama iğneli küpe çifti, dilerseniz farklı asimetrik şeklinde, dilerseniz de simetrik görünüm tercih ederek kişiselleştirebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?