Yeni Sezonun Trend Botları ve Stil Önerileri

2021 Bot Trendleri ve Stil Önerileri

Kışın gardıroplarınızın gözdesi olan, stilinizi şık bir şekilde tamamlayacak 2021 bot modellerini sizler için inceledik. Bu sezonun botları eşliğinde stil önerilerimizi merak ediyorsanız, şuan itibarıyla bize katılabilirsiniz.

Kış soğuk yüzünü iyiden iyiye kendini göstermeye başladığı bugünlerde, dışarıya çıkarken kombinimize birbirinden farklı bot modelleri eşlik etmekte. Peki bu sezon hangi modeller daha planda, kombinimizi şık bir şekilde tamamlamak için nasıl bir model seçmeliyiz, diye soracak olursanız, hemen modeller eşliğinde stil önerilerimizi sizler ile paylaşmaya başlıyoruz.

Yeni Sezon Bot Modelleri

Yapay Yılan Derisi Botlar

yılan derisi 2020 kadın bot modelleri

2021 kış sezonunun trend aksesuarları arasında dokusu yapay yılan derisi . Yapay yılan derisini bu sezon çantalarda, ayakkabı, bot ve çizmelerde daha çok görmekteyiz. Eğer kışın siyah giyinmekten vazgeçemeyenlerdenseniz farklı renklerin ön planda olduğu yapay yılan derisi botlar vazgeçilmezlerinizin arasında yer alacaktır.

Diz Altı Çizme Modelleri

yeni sezon diz altı çizme modelleri

Her zaman için popülerliğini koruyan diz altı çizmeler, bu senede popülerliğini korumakta. Diz altı çizmemi nasıl kombinleyebilirim, diye soracak olursanız, şöyle bir öneride bulunabiliriz. Çizmenizin ön plana çıkartmak için jean’i çizmenin içine bırakabilirsiniz . Kombininizi uzun bir kaban ile tamamlayarak muhteşem bir ahenk sağlayabilirsiniz.

Diz Üstü Çizme Modelleri

diz üstü çizme modelleri 2020

Bu sezonun en gözde modelleri arasında diz üstü çizmeler ilk sıralarda yer almakta. Farklı stilinizi bir kez daha çarpıcı bir şekilde gözler önüne sermek istiyorsanız, diz üstü çizmenizi derin yırtmaçlı bir elbise yada etek ile tamamlayabilirsiniz.

Kovboy Çizmeleri

kovboy çizmesi kadın

Asil asi çizginizi gözler önüne sermek isteyenler için kovboy çizmeleri oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Kovboy çizmesi ile nasıl bir kombin oluşturabilirim ? Havalı bir trikonun altına diz hizasında çarpıcı bir etek giyip, ayakkabı seçimi olarak ta kovboy çizmesi tercih edebilirsiniz.

Beyaz Botlar

beyaz bot modası

Kar beyazını anımsatan beyaz botlar. Eğer sizde kışın beyaz giyinmez diyenlerdenseniz, fikrinizi değiştirmeniz için gözünüzün önünde şöyle bir tablo oluşturmanızı isteriz. Üzerinizde etek triko ikilisi, ister havalı bir gömlek ve jean kombini ile, isterseniz de diz altında bohem bir elbise olduğunu düşünün. Kombiniz ne olursa olsun, beyaz botlar kombinize asil bir görünüme kavuşturacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?