Desa Candır !

'' Desa Candır '' Desa 'nın yeni reklam yüzü Can Yaman

Desa , Deri Çeket , Desa Deri Mont , Can Yaman

Erkenci Kuş‘un Can Yaman ‘ı Desa Deri Mont’un yeni reklam yüzünü oldu.

Ayakkabı , çanta, ceket, cüzdan ve mont gibi birçok deri ürünleri üreten bir Türk markalarından biri olan Desa, 2018 / 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonun tanıtım reklamı için dizilerin sevilen yüzü Can Yaman ile kamera karşısına geçti.

Kendine özgü stili ile son dönemlerde kendisinden sıkça övgü ile bahsettiren Can Yaman, deri sektöründe hizmet veren öncü markalardan biri olan Desa ile anlaşarak ” Desa Candır ” reklam sloganı ile yeni sezon ürünlerini tanıttı.

Can Yaman bu projede yer aldığı için çok mutlu olduğunu dile getirerek, dolu dolu, keyifli 2 gün geçirerek reklam filmini çektiğini sözlerine ekledi.

Desa Sonbahar/Kış 2018-19 Koleksiyonu

Desa bu kışın nasıl deri ceketler mi, tasarlamış ? Hemen bu sezonun koleksiyonu içinde yer alan birkaç modele göz atalım.

Bill Erkek Vintage Deri Mont

desa x can yaman koleksiyonu

Vintage tarzından hoşlananlar için oldukça ideal bir parça. Bill Erkek Vintage Deri Mont detaylı bir şekilde incelediğimizde, şu detaylar gözlerimize çarpıyor. Göğüs ve bel kısmındaki fermuarları ve cep detayları ile tasarlanmış olan bu deri mont vintage çizgisini günümüzün çizgisine aktarmış.

Shawn Erkek Deri Mont

desa deri mont modelleri erkek

Sportif ve cool takılmayı sevenler için . Hakim yakalı, önden metal fermuarlı bu deri mont karizmanıza farklı bir hava katacaktır.

Alanzo Erkek Baskılı Deri Mont

erkek deri mont modelleri 2019

Tanıtım reklamında gördüğümüz parmak izi baskılı, bu deri mont, bu koleksiyonun en göz alıcı parçalarından biri. Hem rahat, hem sportif, hem de oldukça şık.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?