Bahçe Dekorasyon Önerileri ve Bahçe Mobilya Fiyatları

Bahçe dekorasyonunuzu daha keyifli hale getirecek, yeni bahçe mobilya modellerine bakıyorsanız, şuan da doğru zamanda doğru satırları okumakta olduğunuzu söyleyebiliriz. Birazdan bahçe mobilyası sektörünün önde gelen markalar arasından seçmiş olduğumuz ürünleri ve bahçe mobilya fiyatlarını sizler için paylaşacağız.

Efendim, malumunuz bu yaz, yaz sıcaklıklarını daha fazla yaşıyoruz. Sıcaklıklar artıkça evin dış mekanları arasında yer alan, balkon, teras ve bahçeleri daha sık kullanır halde geldik. Bizde bu durumu yaşayanlar biri olarak, bir taraftan dış mekanımızı daha kullanışlı hale getirmek hem de sizlere ilham vermesi adına birkaç bahçe mobilyası önerisinde bulunmak istiyoruz.

Bahçe Dekorasyon Önerileri

bahçe dekorasyon fikirleri

Öncelikle modern ve kullanışlı bir bahçe dekorasyonu kurgulamak için tüm yeniliklere açık olmamız gerekir. Bahçenizin fiziksel özelliğine göre küçük sihirli dokunuşlar ile, şahane bir dizayn yapabilirsiniz. Nasıl bir konsept oluşturacağınız tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Biz burada sadece size ilham verecek birkaç küçük öneride bulunmak istiyoruz. Şimdi gelin, birlikte bir taraftan bahçemizi dizaynında ihtiyacımız olan mobilya ürünlerine bakalım. Bir taraftan da fiyatlara göz atalım.

Bahçe Mobilya Fiyatları

Köşe Takımı

Bahçemizi dekore etmek için şöyle rahat ve konforlu aynı zamanda havalı bir duruşa sahip köşe takımlarına göz atarak, işe başlayalım. İlk olarak sizlere şöyle köşenize kurulup, mis gibi temiz havayı soluyup, hem bedenen hem de ruhen dinlenebileceğiniz güzel bir köşe takımı önerimiz var.

martin köşe takımı vitello
Vitello / Martin Köşe Takımı

Yukarıdaki görselde yer alan köşe takımı Vitello yeni sezon ürün gamında yer almaktadır. Hemen üründen kısaca bahsedelim. Ürün 1 tane köşe kanepe, 2 tane tekli kanepe, 1 tane sol köşe, 2 tane de orta sehpa olmak üzere 6 tane parçadan oluşmaktadır. Oldukça geniş bir oturma alanı sunmaktadır. Bu ürünü ve diğer ürünleri inceleyip, fiyat bilgisi almak için dilerseniz Vitello ile iletişime geçebilirsiniz.

Şezlong

Dış mekanların gözdesi şezlonglar. İster havuz kenarında güneşlenin, ister terasınızda dinlemeye çekilin. Estetik duruşu ile dış mekanınıza zarafet katacak bir şezlonga mutlaka yer vermenizi öneririz.

snoc şezlong fiyatları
Snoc

Estetik anlayışını felsefeye dönüştüren, titizlikle işlenmiş olan el örgüsü yaşamınızın bir parçası haline getirecek ve dış mekanlarınızın gözdesi olacak olan bu ürünü Snoc da bulabilirsiniz. Moccasin Dayden fiyatı ; 49.150 TL.

Şemsiye

Güneş ışınlarından korunmak için şemsiyeye ihtiyacımız olacak . Hemen gözlerimizi şemsiye modellerine çevirdik ve sizler için çok tatlı bir şemsiye önerisi ile geldik.

en uygun bahçe şemsiyeleri tchibo
Tchibo

Güneş ışığına göre ayarlayabileceğiniz bu balkon şemsiyesini Tchibo da gördük. Fiyatı mı ? Güncel fiyat için Tchibo’yu ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?