Burçların Güzellik Sırlarını Açıklıyoruz !

Burçlara Göre Güzellik Sırları

Burçlar ve Güzellik

Her kadının kendine has bir güzelliği vardır. Kendine özgü güzelliğinizi daha da ön plana çıkarmak için burcunuzdan yardım alabilirsiniz. Doğum tarihiniz ay ve yıldızların konumları yüzünüzde veya saçınızda mutlaka farklı bir etki oluşturmaktadır. Sizde burcunuzun bu etkilerinden yararlanarak güzelliğinizle çevrenizdekilerini etkileyebilir aynı zamanda daha cazibeli bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Burcunuza Göre Güzellik Önerileri

Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadınların güzellik sırları arasında ilk sırada saçlar yer almaktadır. Dolgun ve hacimli saçlarla çevrenizdeki insanların aklını başından alabilirsiniz. Etkileyici saçlar için ünlü koç burcu kadınlarından olan Jennifer Garner ‘in saçlarından ilham alabilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını

Hayatta her şeyin en kalitesini isteyen boğa burçları, birçok konuda zevk sahibi olduklarını dile getirirler. Hele söz konusu güzellik ise kusursuz bir güzellik istemek onların işidir. Makyaj konusunda şu önerilerde bulunabiliriz. Dudaklarda nude tonları tercih edebilirsiniz. Makyaj elementinde ise yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz.

hangi burç nasıl makyaj yapmalı

İkizler Burcu Kadını

Ünlü ikizler burcu kadınları arasında yer alan Angelina Jolie rol model olarak düşünebilirsiniz. Gülüşünüz ile yanağınızda oluşan gamzelerinizle karşınızdaki kişinin kalbini çalabilirsiniz. İkizler burcu için güzellik önerilerine gelecek olursak, şunları söyleyebiliriz. Makyajınızda magenta, sarı ve turuncu gibi tonlara yer verebilirsiniz. Tırnaklarda ise neon tonlarını tercih edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kadını

Narin bir yapıya sahip olan yengeç burcu kadınları, güzelliklerinde ve görünümlerinde radikal değişimine gitme konusunda oldukça cesurlar. Yengeç burçları için şu güzellik önerilerinde bulunabiliriz. Göz makyajında Lucy Boynton‘dan ilham alabilirsiniz. Makyaj konusunda metalik tonları düşünebilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını

Bir kraliçe edasında görülmeyi seven aslan burçları, altın ve ihtişamdan hoşlanırlar. Bir davette eğer saçları ile dikkatleri üzerine çeken birileri var ise, büyük bir olasılıkla aslan burcu olduğunu söyleyebiliriz. Ünlülerden örnek vermek gerekirse Jennifer Lopez ve Cara Delevingne söyleyebiliriz. Saçları kadar bakımlı eller, en çılgın renkte ojeleri denemeyi severler.

Başak Burcu Kadını

Her zaman her yerde şık ve tarzları ile başak kadınları kendilerini belli ederler. Zarif ve kadınsı bir el yapısına sahip olan başaklar, karşıdaki kişileri ellerini kullanarak etkisi altına alabilmektedirler.

Terazi Burcu Kadını

Para ve denge burcu olan teraziler, etkileyici gülümsemeleri ve güzel yüzleri ile kendilerini hemen belli ederler. Buna en güzel örneklerden biri Hilary Duff verebiliriz. Makyajda yumuşak mavi tonları ve gül rengini düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını

Kıyafet seçiminden makyaj tercihine kadar her zaman göz bebeği olmayı başarılar. Akrep burcunun en önemli güzellik sırlarından biri etkileyici bakışlarıdır. Bunun için dumanlı göz makyajı ile karşınızdaki kişiyi etkileyebilirsiz.

Yay Burcu Kadını

Farklı örgü saç modelleri ile dikkat çekmeyi severler. Yay burcunun en güzel yerlerinden biri doğurganlığın ve kadınlığın simgesi olan göğüsleridir. Bu arada göğüslerinizin dik olması için duştan sonra göğüslerinize soğuk su tutun.

Oğlak Burcu Kadını

Modaya düşkün olan burçların başında oğlak gelir. Makyaj konusuna değinecek olursak ; toprak tonlarını tercih etmenizi öneririz. Bunun yanı sıra daha çekici bir görünüm için gold rengin etkisinden yaralanabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını

10 parmağında 10 marifet olan kova burçları, her zaman mükemmel olmayı başarırlar. Kova burcunun vücuttaki en güzel yerlerinden biri ayaklarıdır. Sizde ayaklarınıza önem vermek için ayak bakımı yaptırarak yumuşacık ayaklara sahip olabilirsiniz.

Balık Burcu Kadını

Romantizmin burcu olan balıklar, daha çekici ve etkileyici bir makyaj için deniz mavisi lila tonlarını tercih edebilirsiniz. Eğer buğday bir tene sahipseniz bordo tonlarını tercih edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?