” Çarpışma ” Kasım’da Show Tv’de Başlıyor !

Çarpışma 22 Kasım Perşembe Saat : 20.00 'de Show Tv 'de başlıyor.

Kiralık Aşk ile gönüllere yer eden Elçin Sangu , Aşkı Memnu ile genç kızların gönüllerini feth eden Kıvanç Tatlıtuğ Kasım ayında Show tv ‘de yayınlanacak olan Çarpışma dizisi için kamera karşısına geçtiler.

Tanıtım fragmanı ile şimdiden büyük bir ilgi uyandıran Çarpışma’nın ilk bölümü başta Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu sevenleri tarafından olmak üzere büyük bir kesim tarafından dört gözle beklenmekte.

Hemen dizi ile ilgili birkaç ayrıntıyı sizler ile paylaşalım.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ulus Bayraktar ‘ın üstlendiği ve senaryosunu Ali Aydın ‘nın yazdığı Çarpışma ‘nın oyuncu kadrosunda şunlar yer alıyor ;

çarpışma ne zaman başlıyor

Elçin Sangu Zeynep Tunç

Kıvanç Tatlıtuğ Kadir Adalı

Alperen Duymaz Kerem Korkmaz

Melisa Aslı Pamuk Cemre Gür

Onur Saylak Veli Cevher

Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buse Kahraman, Furkan Kalabalık 

çarpışma kıvanç tatlıtuğ elçin sangu

” Herkes Döner Olay Mahalline ”

Çarpışma dizisinin fragramından yola çıkarak, dizi hakkında kısa bir bilgi paylaşalım. Kadir , Zeynep , Kerem ve Cemre dört karakterinin arabalarının çarpışmasıyla hayatlarının kesişmesini konu alan bu dizi de Kadir Adalı ‘nın (Kıvanç Tatlıtuğ ) ” Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi… Nereye gidersen git, ne kadar kaçarsan kaç, eninde sonunda herkes döner, olay mahalline!  ” sözü fragramda oldukça dikkat çekiyor.

çarpışma oyuncu kadrosu

Bu arada dizinin yayın günü ve saati de belli oldu. 22 Kasım Perşembe saat : 20.00 ‘de Show tv’de Çarpışma’nın ilk bölümü yayında olacak. Sizler gibi bizlerde dizinin ilk bölümünü merakla bekliyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?