Elimi Bırakma Alp Navruz

Alp Navruz

Alp Navruz , Cenk Çelen , Elimi Bırakma , Trt 1

Pazar akşamları Trt 1 ‘de yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Cenk Çelen karakterine can veren Alp Navruz, sportif fiziği ile, dizideki gösterdiği başarılı performansı ile dikkatleri büyük başarı ile üzerine çekmeyi başaran yeni nesil oyuncular arasında ilk sıralarda yer alıyor.

alp navruz nereli

Düzgün fiziği, karizmatik duruşu, kendine özgü tatlı romantik gülüşü ile ekranların yeni yıldızı olan Alp Navruz ‘ u biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz ?

Alp Navruz Kimdir ?

alp navruz instagram

2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul ‘da dünyaya gelen Alp Navruz ‘ un bir kız bir de erkek kardeşi var. Oyunculuğa ilk adımını ilkokul yıllarında kendi yazmış olduğu tiyatro oyunda oynayarak attı. İlk adımı bu şekilde attıktan sonra ilerleyen zamanlarda büyük tiyatro usta isimleri arasında yer alan Cihan Ünal ve Altan Erkekli ‘ den ders almaya başladı. Eğitimin Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat bölümünde tamamladı.

seyit alp navruz

1,85 cm boyu ve sportif yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Alp Navruz, kariyerine modellik ile başladı. Yakışıklı oyuncunun hobileri arasında okçuluk sporu ve yüzme yer alıyor. Edebiyatta büyük bir aşkı olan oyuncunun aynı zamanda şiir ve öyküde yazmaktadır.

Alp Navruz Oynadığı Diziler ve Filmler

alp navruz kaç yaşında

Modellik ile kariyerine başlayan genç oyuncu, oyunculuk kariyerine de ilk adımını Ceberrut sinema filmi ile attı.

alp navruz boyu

İlk dizisi ise Arkadaşlar İyidir. Daha sonra Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen rolü ile biraz daha ön plana çıkan Alp Navruz, şimdilerde Elimi Bırakma dizisinde canlandırdığı Cenk Çelen rolü ile yıldızının daha da parladığını görmekteyiz.

elimi bırakma cenk çelen

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?