Elimi Bırakma Arda Çelen ‘ i ” Emre Bey ”

Elimi Bırakma Dizisi Arda ( Emre Bey ) Kimdir ?

Trt 1 , Elimi Bırakma , Emre Bey, Arda Çelen

Bu sezonun sevilen dizileri arasında yer alan Elimi Bırakma dizisinin birbirinden başarılı ve yakışıklı oyuncularını tanımaya devam ediyoruz. Hatırlayacağınız üzere ilk olarak bu dizinin baş rollerini paylaşan Cenk karakteri ile karşımıza çıkan  Alp Navruz ‘u paylaşmıştık. Şimdi ise dizide Cenk’in en küçük kardeş rolünü paylaşan Arda Çelen karakterine hayat veren Emre Bey‘i tanıyalım.

Emre Bey Kimdir ?

9 Mayıs 1997 yılında İstanbul’da masmavi gözleri ile dünyaya merhaba dedi.

emre bey yaşCraft Oyunculuk Atölyesinde eğitim alarak oyunculuk alanına ilk adımlarını atmaya başladı. Takvimler 2015 gösterdiğinde artık Emre için televizyon ekranında görünme zamanı gelmişti.

emre bey nereliAşk Zamanı ile ilk oyunculuk deneyimini kazanmaya başladı. Aşk Zamanından itibaren ışığını televizyon ekranlarından seyircilere başarılı bir şekilde yansıtmaya başaran Emre Bey daha sonra Adı Efsane dizisi ile bir kez daha tv dizisi aracılığıyla sevenleri ile buluşmanın heyecanı yaşadı.

emre bey elimi bırakmaTakvimler 2018 gösterdiğinde başarılı bir oyuncu kadronun bulunduğu Elimi Bırakma dizisinde yer alarak, bir taraftan dan deneyimli oyuncular ile aynı dizide yer almanın gururunu, bir taraftan da onlardan feyz alarak oyunculuğunu da geliştirerek daha üst seviyelere emin adımlarda taşıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?